, Android ARCHOS Newsy Tablety Telefony

ARCHOS Junior. Seria urządzeń dla najmłodszych. Pomysł dobry, ale podzespoły fatalne

Fotolia_52377903_Subscription_Monthly_XXL

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • King kong Luis ortiz

  Mój synek się wkurzył bo każe mi kupić tel ale jak usłyszał 1gb tam to mówi że mam kur ** kupić z 6 albo najlepiej 8 GB ram i ma mieć 256gb a najlepiej 512gb a mój synek ma 10 lat a gdzie ja taki telefon z takimi podzespołami kupię

  • Paweł Kobylas

   chcesz hodować dziecko czy wychować ? zdecyduj sie kto rzadzi .Jak taki jest to nie kupuj mu zadnego ,my jako dzieci nie potrzebowalismy tego i on tez tego nie potrzebuję ,nie jest to konieczna potrzeba a zachcianka

   • majkel

    Ty komunisto. Ty wiesz lepiej co dziecko czyjeś potrzebuje i dzisiejsza młodzież ? Ciśnienie mi się podnosi gdy słyszę, że skoro „my nie potrzebowaliśmy to i dzieciom nie potrzeba”. Jakoś tobie internet jest potrzebny a twoi rodzice go nie mieli, prąd ci jest potrzebny, a może twoi pradziadkowie go nie mieli. Dalej chcesz się licytować hipokryto ?

    Inne czasy inne potrzeby, nikt z dzidą dzisiaj nie biega, a internet to podstawa standardowego życia. Nic dziwnego, że nie długo tyle ludzi tępych jak but będzie skoro dostają od rodziców takie mądrości jak od tego wyżej.

  • Shirq

   Po co takiemu dzieciakowi telefon za kilka tysięcy? Dziwię się, że w ogóle się zastanawiasz nad kupnem. Do czego to doszło, żeby dzieciak w domu rządził. Rodzice decydują się na dzieci, a potem kupują im smartfony i tablety, żeby mieć spokój i dziecko wychowuje się w internecie, zamiast przy rodzicach.

   • King kong Luis ortiz

    Kocham syneczka i zrobię wszystko żeby miał najlepszy smartfon na rynku i nic tego nie zmieni !!

    • Shirq

     Dobry troll, dałem się złapać xD

     • King kong Luis ortiz

      Hehe brawo ty . Nawet dzieci nie mam xd . A jak skapnąles że to ściema ?

 • smartmaniak

  A co tam niech młodzi rozwalają sobie wzrok jakimś badziewnym ekranem.


reklama