, Newsy OnePlus Smartfony

Potwierdzone: OnePlus 6 dostanie obudowę ze szkła. Co na to fani marki? (ankieta)

Wizualizacja OnePlus 6 / fot. YouTube

Wizualizacja OnePlus 6 / fot. YouTube

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adonim

  Lipa. Metal to metal. To najlepszy materiał do budowy obudowy.

 • adrian

  Posiadam OnePlus X od premiery który jest szklany i do dzisiaj wygląda super

 • ra-vau

  Zabawne to jest. Z firmy która przecierała szlaki swoimi 6gb, oraz 8gb ram i przystępna cena, rośnie kolejny kopiujwklej. Nikt nie chciał wycięcia, zrobili wycięcie. Nikt nie chciał szkła,dali szkło. Chcą ludzie bezprzewodowe ładowanie, skoro już jest szkło – nie dadzą, bo jest DashCharge. Oby tylko był wodoodporny, bo jeśli nie będzie to naprawdę kiepsko to widzę. Wystarczyło zwiększyć baterie i pozostać przy wyglądzie 5T, uaktualniając specyfikację i dając lepszy aparat. Nic więcej. :-((

 • Bartosz G.

  Byly obudowy premium a teraz będzie cięcie kosztów i szkło

 • Marek Batkowski

  Jak już tak koniecznie chcieli poszaleć z materiałami, to by mogli machnąć obudowę z kelwaru. Nie palcowałaby się, nie rysowała za latwo, nie rozbiła jak szkło, przepuszczałaby sygnał, umożliwiaby bezprzewodowe ladowanie, a telefon nie byłby śliski.

 • Antoni Mruszczyk

  Jeszcze wymiana wyswyświetla po upadku to naturalna sprawa (no trudno) tak już wymiana szklanej obudowy to będzie dramat… Miałem sprzedać 5T dla 6 ale jednak odpuszczam.

 • Mikołaj Fabjański

  W ankiecie brakuje opcji „poroniony pomysł skopiowany od ‚lepszej’ konkurencji”. W każdym razie szkoda. Op3t jest cacy, ale kiedyś i on sie ze starzeje i bede znowu musiał sobie szukać marki. Może szajsung do tego czasu puści coś przemyślanego (ha… ha…)?

 • Wojciech Łazik

  Szkło.. No ffs..

 • Wiktor Grotek

  Materiał nie ma wpływu na wodoszczelność. Można ją uzyskać w każdym z wyżej wspomnianych. Osobiście jestem zadowolony z dotychczasowych materiałów i nie wiem czy jest potrzeba by to zmieniać nie wykorzystując w pełni potencjału danego materiału jeśli się go już zmienia. Jedniczesnie narazajac się na problemy właściwe nowemu materialowi. W ogóle niech poprawia to na co narzekają użytkownicy, a to co się cieszy powodzeniem i jest sprawdzone jak dash czy jack suwak etc niech zostawia w spokoju. Za dużo słuchają marketingowców a za mało użytkowników czym się do niedawna szczycili. Chcą zrobić tel dla szerokiego rynku a tam nie wygrają z topowymi telefonami z wielu względów, a jednocześnie tracą swoich dotychczasowych fanow. Szkoda, liczyłem na konkretną niszowa markę mająca swój kręgosłup i wyznaczająca swój wlasny kierunek na który była grupa docelowa. Zabójca flagowcow zmienił się w ślepo podążającego za trendem smarta bez pomysłu na własne ja. Mam nadzieję że kiedyś wrócą na właściwe tory i będą robić znów znakomitego tela do 2k pozbawionego pierdol.

 • Mateusz Dackow

  Wychodzi na to, że 1+5T to mój ostatni Oneplus.

  • Paweł U.

   Dokładnie, mój OnePlus 3T póki co też ostatni… Telefon mam zamiar zmienić dopiero w przyszłym roku w grudniu, powinien być wtedy nowy OnePlus 7T, być może powrócą do metalu, albo chociaż plastiku (szkło to szkło, poleci i d***)

  • Thunderbolt

   Również.Miesiąc temu sprzedałem i już nie wracam.

   • Mateusz Dackow

    Chcieli poszaleć to trzeba było zrobić z tytanu 🙂

 • majkel

  A aluminiowy smartfon nie moze byc wodoszczelny, ze dopiero gdy redaktor uslyszy slowo szklo to mysli o wodoszczelnosci ?

  #szklolepsze
  #alugorsze 🙂

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Tu nie chodzi o to, czy metalowy smartfon może być wodoszczelny.
   Tu chodzi o to, że szklany smartfon automatycznie kojarzy się z wodoszczelnością 🙂
   Widzę po komentarzach, że znacznie więcej osób pyta o wodoszczelność przy smartfonie ze szkła niż metalu.


reklama