, Promocje

Chcesz kupić smartfon w dobrej cenie? Zajrzyj – oto najlepsze promocje!

Fot. Honor

Fot. Honor

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alex

  Jak widać… nikt Cię nie na karmi…i dobrze, spoko userzy na tym forum są, tak po prostu. Już jeden taki tu „szarżował” ze swoimi wypocinami… i dostał kopa. I dobrze.

 • Gość

  Na Amazon.de da się obecnie kupić Galaxy Note 8 za 699 euro, co po wyrównaniu podatku VAT daje nam ok. 3010 złotych. Trudno znaleźć lepszą ofertę w którymś z polskich sklepów o wysokim poziomie wiarygodności.

  Złoty Note 8 – 2999 zł w Proline.

 • zenek73

  „Oferta” na IPhone X rozwala 🙂
  Ogólnie rynek dzisiejszych smartfonów to dla mnie jakaś parodia. Same patelnie. A w komentarzach ludzie biją się na rezultaty benchmarków. Tak jak by telefony były do grania w gry. Ludzie – kupcie sobie Switcha i po problemie 😉
  Szukam teraz dla Taty czegoś stosunkowo małego żeby nie musiał nosić plecaka 🙂
  Niestety do wyboru jest tylko Samsung A3 albo od biedy Moto G5s (5.2 cala – do tego duże ramki) który gdyby nie rozmiary bardzo oryginalny i ciekawy telefon w przeciwieństwie do nudnego do bólu Samsunga.
  Coraz bardziej kusi mnie IPhone SE który przekracza budżet o ok.300 zł (32GB). Sam mam wersję 64GB i jestem baaardzo zadowolony z iOS. Ale niedługo będzie SE2 i spadną ceny na SE jak nic. Niestety czekać w nieskończoność nie będę.

  • nieznaju

   Xperia x compact?

   • zenek73

    Muszę wymacać. Sam kiedyś myślalem o Xperii mini ale ceny były niewiele mniejsze niż SE a sporo słyszałem o problemach ze szklanymi pleckami itd. Ale i temu modelowi się przyjrzę – baterie zawsze mieli zacne 🙂

  • Taedium Vitae

   Tacie to chyba bez znaczenia nudny Samsung czy też wielkie ramki w Motoroli.

 • FireFrost

  Czy ktoś może mi powiedzieć, czy w aplikacji motywy w Huaweiach jest spory wybór skórek, czy to jest w jakiś sposób porównywalne z tym, co oferuje Xiaomi w MIUI?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Jeszcze z czasów Honora 4X pamiętam, że było ich sporo 🙂


reklama