, Newsy Samsung Smartfony

Samsung stworzy lepszą wersję Galaxy S9? Zdaje się, że poznaliśmy jej specyfikację i wygląd

Fot. Samsung

Fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam q

  kto wie, może szykuje się jakaś rewolucja? ponoć w Japonii odkryto potężne złoża minerałów, które wykorzystuje się do produkcji smartfonów i bez nich ani rusz. Ponoć potężne składy takich minerałów mają Chiny, a jak się okazało teraz także i Japonia. Cóż zobaczymy ceny powinny lecieć w dół, jakby nie było produkcja będzie teraz tańsza. A co do samego Samsunga to niestety ale traci mocno rynek w Polsce i w krajach europejskich, Huawei, Xiaomi wygrywają I bardzo dobrze bo Samsung leci sobie w kulki, a ceny w jakich sprzedaje smartfony są ekstremalnie wysokie, co jest wręcz niewybaczalne do tego co oferuje konkurencja.

 • Staszek

  Jak ma sansung istniec w chinach jak ich telefony kosztuja tyle, ze chinczyk kupi sobie z 8 swoich smartfonow w cenie jednego takiego S9.
  Samsung odjechal z cenami to nie ma szans na rynku, gdzie jest konkurencja.

  To u nas prozniaki kupuja telefony po 3.5 tys zl, w chinach kupuje sie smarta do 1000 zl i szybko wymienia.
  Chinczyki maja el dorado w elektronicr i nie potrzebuja firm, ktory o 300% podnosza ceny bo nakleily znaczek i wgraly swoj soft.

  Chinczycy w przeciwienstwie do glupich europejczykow pieniadze szanuja.

 • asd

  Ceny samsungów są wysokie. Rozumiem politykę, że drożej znaczy prestiżowo… Wole jednak Chińskie telefony, trzeba korzystać z tego gdyż czas niskich cen telefonów z Chin kiedyś się też skończy.


reklama