, LG Newsy Telefony

LG V35 ThinQ to nie wszystko – będzie też LG V40 (Storm). Kiedy premiery?

lg-v30 (1)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Soverxdx

  I znowu zwalą bo będą chcieli oszczędzić 5 dolców na ramie albo 10 dolców na sensorze. Albo jakieś 2 na wzmaku. Cenę dowalą kosmiczną a za chwilę się okaże że jest wart połowę tego bo przez cięcie kilku dolarów nikt nie postrzega go jako flagowca. Raczej klasę średnią +

 • jotek44

  …już od trzech lat LG co roku pokazuje dwa flagowce; w tym roku nie będzie inaczej, bo pokaże trzy ! Brawo za nowatorskie podejście do matematyki !!!

 • Maciek Medyj

  Jak nie wcięcia, to zagięcia, kiedy te głupie mody przejdą…

 • jotek44

  Do pełnego szczęścia będzie brakowało czytnika linii papilarnych w ekranie i lepszej (większej) matrycy aparatu. Wtedy byłby to LG V40 a nie V35. Mimo wszystko zapowiada się bardzo dobrze. Oby tylko z ceną na start nie przesadzili !

 • Xiaomi lepsze

  Tylko 107 stopni widzenia? To mało.
  Zwykła V30 ma 120

 • Marcin X

  Autor tekstu oderwał się od rzeczywistości Od pewnego czasu to jest największy wimaginowany problem pismaków „czy telefon z wąsem jest fajny czy nie….? Czy będzie miał czy nie?” Okazuje się że słuchawka bez wąsa jest wybawieniem (hmmm od czego?). Osobę odpowiedzialną za tą decyzję w koncernie LG nazwijmy Mesjaszem.

  • Maciek Medyj

   Akurat wąs to strzał w stopę, szczególnie w przypadku LG, który miał świetny pomysł z drugim „paskowym” wyświetlaczem. Nikomu nie jest potrzebny ekran rozlewający się (gdzie może) za obudowę, skoro po jego wygaszeniu i tak nic nie widać – a o to głównie chodziłoby logicznie myślącym ludziom, żeby bez włączania ekranu było widać mniej więcej, co się dzieje w telefonie – w SONY była to kolorowa dioda (mam), w LG ten ekranik.

  • R4d3k

   Zgadzam się w 100%. Panowie redaktorzy mają jakąś obsesje na punkcie notch’a. Każdy się strzępi nt. tego rozwiązania. Jakoś nikt nie pisze tyle o trwałości szkła na przodzie czy (beznadziejnym rozwiązaniu funkcjonalnym – TYLE urządzenia), o sliskim i niefunkcjonalnym, które trzeba ‚ubierać’ aby można było pewnie trzymać w dłoni. Nikt nie pisze o modzie na mini telefony 5.5″ w rozmiarach nie nadających się do utrzymania w jednej ręce. Nikt nie piszę o braku ciekawych funkcjonalności Always on display, która już w pierwszej motoroli moto x pozamiatała w 2013 roku i jest cholernie FUNKCJONALNA. Teraz wszyscy się skupiają na WYGLĄDZIE, który musi być świecący, odbijający, nieważne, że kompletnie nie nadający się do użytku, bo wypadający z dłoni, lub nie nadający się, do korzystania w jednej ręce…tego jakoś nikt nie widzi, ale notch to wielka TRAGEDIA…..ehh.

 • Axon

  Miód

  • Parrot Max

   Ubóstwo


reklama