Samsung Galaxy Nexus, w dniu premiery rynkowej, a więc w połowie grudnia ubiegłego roku pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich. Podczas gdy firma Google chwilę później wydała dwie kolejne aktualizacje dla swojego urządzenia, do wersji 4.0.2 a następnie 4.0.3 – głównie w USA – o tyle telefony w wersji GSM w dalszym ciągu posiadały pierwotną wersję „Kanapki lodowej”. Długo musieliśmy czekać na ten dzień, ale warto było uzbroić się w cierpliwość.
Firma Google wydała właśnie aktualizację systemową dla swojego smartfona – Galaxy Nexus w wersji GSM – która zmieni wersję naszego systemu operacyjnego z Androida 4.0.1 na 4.0.2. Aktualizacja „waży” niespełna 8.8 MB i pojawiła się dziś rano – również w Polsce. Jeśli telefon sam nie znalazł aktualizacji i nie poinformował was o tym, przejdźcie do zakładki Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Aktualizacje systemu i wybierz „Sprawdź teraz”.
Aktualizacja 4.0.2 przynosi ze sobą kilka niezwykle niezwykle istotnych zmian i udoskonaleń, ponieważ przede wszystkim poprawia wydajność i stabilność działania naszego urządzenia oraz rozwiązuje wiele problemów, z jakimi do tej pory spotkali się użytkownicy. Co ciekawe, po zainstalowaniu aktualizacji uzyskamy dodatkowe 50-60 MB pamięci operacyjnej RAM do dyspozycji. Do tej pory mieliśmy około 360 MB, teraz nieco ponad 410 MB.
źródło: inf. własna
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Flagowa limuzyna BYD Da Han została przyłapana podczas testów bez kamuflażu. Model zwraca uwagę elegancką…
Roborock przez cały lipiec prowadzi grubą promocję Rocking Summer Delightfully z rabatami sięgającymi nawet 47%.…
Redmi Note 17 Pro oficjalnie potwierdza baterię o pojemności aż 9000 mAh. Smartfon otrzyma także…
Nieczęsto zdarza się, żeby dwie postępujące po sobie generacje flagowców tego samego producenta były oferowane…
Kingdom Come: Deliverance to jeden z najlepszych RPG ostatnich lat. W jednym z portali zewnętrznych…
Pierwsza Motorola ThinkPhone oferowała w swoim czasie topowe podzespoły, ale niestety w bardzo wysokiej cenie.…