, Android Gry i aplikacje Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy S Advance oficjalnie!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bear

  Co za bzdurne hasła tu padają. Wspierać stary sprzęt z podzespołami za niemal złotówkę kosztem nowego lepiej wyposażonego urządzenia.Ludzie co z wami? Mogę pojąć iż macie te stare telefony i chcielibyście aktualizację do przyszłego Androida 5 – też bym chciał. Ale to do niczego nie doprowadza,szczególnie w rozwoju technologii.

 • Rafi

  A mi ten model bardzo leży. Dwa rdzenie, superamoled, 4 cale to wciąż urządzenie kompaktowe, dioda doświetlająca (największa bolączka S i S+ :P), a jako że specyfikacja nie jest nadto wystrzałowa cena powinna być znośna. Jestem za 🙂

 • gizmo

  nadprodukcji samsung nie będzie miał, przynajmniej w tym segmencie bo przecież produkcja galaxy S+ będzie wygaszona (poprawcie mnie, ale o ile mogę się domyślać z i9000 zrobiono to już dawno). To co będzie jeszcze w sklepach czy u operatorów (u co niektórych już brak S+) to resztki znalezione w czeluściach magazynowych oraz zwroty gwarancyjne 😉

 • Azawakh

  Ktosiek, Samsung ma nadprodukcję telefonów jak niegdyś Nokia. Wprowadzają byle było więcej i więcej… Być może model Advanced ma być dla Samsunga tym czym jest dla Apple iPhone 4S chociaż nie do końca da się obie konstrukcje ze sobą. Czyżby odpowiednik Xperii Arc A?

 • ktosiek

  @”Azawakh”
  > Zamiast wprowadzać model Advanced powinni się skupić na
  > klasycznym Galaxy S i wydać na niego ICS. Byłby z tego myślę lepszy
  > użytek.

  Dla użytkownika: tak
  Dla Samsunga: nie 🙂

  Przecież firma żyje ze sprzedaży sprzętu, a nie wydawania aktualizacji na już sprzedane telefony.

 • Marcin „Azawakh” Wojciechowski

  Pytanie,w jakim celu Samsung wprowadza ten model skoro na rynku jest już SGS +, SGS S2 a jeszcze trochę będzie SGS S3. Zamiast wprowadzać model Advanced powinni się skupić na klasycznym Galaxy S i wydać na niego ICS. Byłby z tego myślę lepszy użytek.


reklama