, LG Longform Telefony

Chcesz smartfona z „dobrymi wibracjami”? Ja wybrałbym właśnie tego LG

LG V30 / fot. gsmManiaK

LG V30 / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Diaboł

  Jeszcze niedawno była bita piana, że LG montuje układu scalone z których odpadają tranzystory. Dzisiaj to już nikomu nie przeszkadza. Sponsorowany?😎

 • :)

  W kraju, gdzie ponad 60% zarabia poniżej średniej krajowej, dywagowanie o wibracjach w urządzeniu za 2,5 K, jest skierowane do marginalnej grupy użytkowników, co może odbić się czkawką, gdy zauważą to to dawcy reklam.

 • Taedium Vitae

  Jak ktoś potrzebuje zrobić z telefonu wibrator to jak najbardziej 😁 osobiście wyłączyłem.

 • 0001

  NIGDY więcej LG. Pierwszy telefon z dwurdzeniowym procesorem wpisanym do księgi Guinness, którego miałem po premierze… spisali na straty.
  Mój G4, 3 mce po gwarancji dostał bootlopa przez wadliwe płyty główne, bubla, które wydał lg, który przyznał się do tego, ale na gwarancji nie wymieni.
  Mojemu znajomemu w G4 wypalił się ekran, tzn. ma różowe smugi po bokach czego…gwarancja nie obejmuje.
  Dlatego… NIGDY WIĘCEJ LG!!!!

  • wxp

   Ciekawe, bo miałem tak z LG G2 i mi serwis wymienił ekran na nowy!

   • Taedium Vitae

    LG G2 to był najlepszy LG jaki miałem i prawde mówiąc ostatni dobry LG.Miło wspominam ten telefon obecnie LG to wielka ch..nia.

    • wxp

     Nie zgadzam się. Mam V10 od ponad 2 lat i to jeden z najlepszych smartfonów jakie miałem! Zero zawieszeń, aparat dobry, audio jedno z lepszych na rynku. Mam V30 od 2 tygodni i jakoś mi ciężko przejść na niego. V10 był kozakiem swego czasu, 2 ekrany itp. V30 nie zachwyca mnie wcale!

     • Taedium Vitae

      A no tak mój błąd V10 też był odj… V10 spowodował u mnie reakcje „o kur… ale maszyna” V30 wszystko pięknie fajnie ale to już nie to.LG to nawet flagowce zrobi gorsze od serii V gdzie tu logika.

 • Achi

  Wibaracje wazną częścią przy wyborze smartfona?!
  No nie wiem…..ja je zawsze wyłączam bo mnie denerwują 😉

 • http://www.studiocircle.pl Kamil Szpajcher

  Czy tylko ja mam wrażenie, że jakość wpisów jakoś tak spadła? Nie spodziewałem się wywodu na temat wibracji w telefonie po tym głupkowatym tytule artykułu.

  • Tomek Jędras

   Też tak uważam. To zależy od autora…

  • Majster

   No to juz od dawna mozna zauwazyc. Takie arty bez sensu konkretnego aby zapchac czyms ta strone.
   No ale to jest tylko blog, czyli takie proste i plytkie podejscie do tematu.

 • Sajmon

  Ja czasami w iphonach bawię się przyciskiem do wyciszania bo wtedy tak przyjemnie wibruje 😊 Jak do tej pory zaden telefon nie wibruje tak przyjemnie jak iphone. Tego v30 nie testowałem. Ja zwracam uwage na jakosc wibracji w telefonie. Szczegol ale w mojej opini dopelnia jakosci smartfona. Autorowi nie chodzilo chyba o wydluzenie czasu wibracji ale o jjakosc.

  • Maciek

   Jeszcze raz wszedłem w ustawienia SwiftKey. Minimalny czas wibracji 1 ms maksymalny 100 ms. Trzymając w dłoniach smartfon masz wrażenie jakby jego jakość czy intensywność zwiększała się wraz z wydłużaniem czasu przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Sprawdź

 • Maciek

  Nie wiem dlaczego autor ma takie parcie na wibracje. Taki niestosowny żarcik proszę się nie obrażać ale nie mogę się powstrzymać. Mianowicie żadna wibracje nie zastąpi Ci kobiety 😀 . Wracając do tematu sam używam wibracji w klawiaturze swiftkey. Jest w niej możliwość personalizacji wibracji przez jej wydłużenie działa całkiem sprawnie. Czym dłuższy czas tym wibracja wydaje się mocniejsza. Jest jeszcze druga kwestia jeżeli mam włączoną wibrację podczas przychodzącego połączenia i zostawię telefon np. na stole czy komodzie bez etui takiego ze szklanymi czy metalowymi śliskimi pleckami to może się okazać, że jak wrócę nie znajdę go na stole tylko na podłodze w bliżej nieokreślony stanie technicznym. Także samotnym polecam znaleść partnera a nie szukać smartfona z jak najlepszą wibracją


reklama