, Android Gry i aplikacje Newsy

5 odtwarzaczy radiowych dla Androida

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://blog.piotrpaszkiewicz.com ppiotrr

  Czytając ten artykuł o radiach dla Android, to chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną stację która produkuje moim zdaniem fenomenalne audycje radiowe pod różnorakie gusta muzyczne… Osobiście gustuję w muzyce klasycznej i tu nawet można kilka odmian tego gatunku sobie zaserwować, a oczywiście aplikacje ma napisane pod iPhone, iPad i Androida do słuchania jako odtwarzacz Flash, lub np do odtwarzania na komputerze PC, lub Mac. Wszystko oczywiście za darmo jakość niesamowita, można mieć jeszcze lepszą ale to już w wersji premium, ale i tak zwykła niesamowita… Piszę tutaj o stacji SKY.FM – Polecam gorąco.

 • bezet

  Tune-In, pomimo tego, że świetne, od pewnego czasu na połączeniu mobilnym nie odtwarza mi kanałów BBC, a to ich głównie słucham w drodze do pracy. Nie mam pojęcia dlaczego – może to idzie po jakimś dziwnym porcie / protokole i Orange blokuje. Zaintrygowany próbowałem na 3ch różnych słuchawkach i tablecie. Na wifi jest wszystko pięknie, tylko połączenie mobilne leży (bez względu na ustawienia). Zacina się na otwieraniu i nigdy nie dochodzi do buforowania.

  Konkurencyjny BBC Player (który wbrew nazwie odtwarza wszystkie rzeczy z Shoutcastu i Icecastu) nie ma z tym problemu, ale niestety jest poza tym okrutnie niedopracowany i nie ma np funkcji budzenia.

 • Endziu

  Jak dla mnie od Polskiej Stacji lepsze jest OpenFM, lepiej trafia z gatunkami muzyki ;p.

 • Abc

  Do jednych z lepszych radiowych odtwarzaczy należy XiiaLive.


reklama