, Android Newsy Smartfony Xiaomi

Przełamałem się: zainstalowałem na Xiaomi Mi 6 system MIUI 9.5 (Oreo). Było warto?

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michał M

  A ja sobie chwalę wersję V9.2.3.0.OCAMIEK, która w dodatku naprawiła u mnie sprawę z BT, który po zakupie działał, a później niestety przestał (może z racji specyfiki pracy i codziennego odpalania co najmniej kilkunastu/kilkudziesięciu urządzeń po BT lub NFC) oraz zarządzanie właściwym obracaniem ekranu w mojej zabawce – grze Elevenar. Może także minimalnie lekkie lagi czasami się wkradają, ale nie jest to bardzo uciążliwe, aczkolwiek zauważalne. Aparat raczej na plus, zwłaszcza w warunkach gorszego oświetlenia zdecydowana poprawa. Ogólnie na plus ta wersja jak dla mnie.

 • Kerto

  Damianie! Ty i Twoi koledzy kładziecie ten serwis tytułami artykułów. Przewraca się w moim wnętrzu wszystko, gdy je czytam. Nie wszystkie, ale wiele z nich. Są po prostu straszne, a gdy się je zbierze razem to jest katastrofa! Popatrz sam:
  „Zainstalowałem na Xiaomi Mi 6 system MIUI 9.5 (Oreo). Czy było warto?” – daj tytuł np. „MIUI 9.5 na Xiaomi Mi6”. Starczy. Tytuł ma być krótki i wprowadzać zaciekawienie.
  „Wszystko, co wiemy o Xiaomi Mi 6X. Ten smartfon będzie hitem” – co to? artykuł proroka, wróżbity. Skąd to wie?
  „Meizu 15 w trzech wariantach. Który wybierasz?” – firma nieznana i mnie nie interesuje. Tytuł zupełnie nietrafiony i zniechęcający. A nie można np. „Trzy warianty Meizu 15”. Starczy. Brzmi tajemniczo.
  „HTC właśnie udowodniło mi, że ma na siebie pomysł. Ja go kupuję, a Ty?” Tytuł niczego nie ma udowadniać, tylko zachęcić do przeczytania! Ten to w ogóle rozwala!
  Czy widzisz partactwo redaktorskie? Podejrzyjcie jak w innych znanych pismach tytułuje się artykuły. Wasze już na wstępie denerwują. Jakbym czytał wypociny rozkapryszonego dzieciaka, albo przekupek na targu, które cały dzień mielą jęzorami od rzeczy.
  Nie oburzaj się tylko to przemyślcie.

  • DarekPL

   E tam. Tytułów z pikio i tak nie przebiją 😋

   • Kerto

    Niestety, styl jest bardzo podobny.

  • tom

   E, większość tytułów mi osobiście odpowiada, może poza tymi z końcówką „ja kupuję, a Ty ? ” itp

 • tom

  Damian, o co chodzi z tym brakiem motywów, co UE do tego ?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Xiaomi twierdzi, że musiało usunąć motywy ze względu na rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady UE dotyczące ochrony danych osobowych.
   Szczegółów nie podano, ale wielu zastanawia się, o co tak naprawdę chodzi.

   Jeśli komuś zależy na Motywach, wystarczy tylko zmienić region na Indie 😉

   • tom

    Dzięki za info, ciekawe o co chodzi … Mój ulubiony motyw ma jakiś jeden napis po rosyjsku, jestem ciekaw czy Putin zna już listę moich kontaktów 😉

   • DarekPL

    Jak zmienisz region na Indie to dzienne tapety też powrócą.

    • free android games

     Dzienne tapety wracają na Indiach ale nie działają, tzn nie zmieniają się w żadnej opcji czasowej, jest tylko jedna tapeta ustawiona

     • DarekPL

      Cholera, faktycznie 🤬

   • gregory003

    Prawdopodobnie ktoś mógłby się przyczepić połączenia z serwerami Xiaomi przez aplikację Motywów i automatycznego pobierania tapet dziennych.

  • DarekPL

   Xiaomi zapewnia, że jest to tylko czasowa niedogodność i że motywy wkrótce powrócą. Swoją drogą to ciekawe jakie dane przesyłali skoro to podpada pod RODO.


reklama