, HTC Newsy Telefony

HTC U12+ może być pięknym smartfonem. Tylko co z tego…

fot. Slashgear

fot. Slashgear

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krzysztof Mrowiec

  Od 4 lat mam htc one M8 dual sim Mimo ,że ma,, tylko „2 Gb RAM, android 6 i 16 Gb pamięci, to jest na tyle dobry że nie mam potrzeby zmieniać Chciałbym oczywiście mieć HTC U11, ale nie widzę sensu wydawać 2500 zł na urządzenie może być które nie jest mi aż tak bardzo potrzebne. Nie mniej jak ten mój się w końcu zbadziewi to nowy zakup będzie na pewno HTC

  • Navarro

   Też miałem i bardzo dobrze go wspominam, ale najlepszy mój smartfon to zdecydowanie ONE M7 – cudo!

 • jotek44

  HTC robi naprawdę bardzo dobre smartfony, ale nie potrafi ich promować i sprzedawać. Wiadomo, że reklama i marketing generują duże koszty, ale przykład Apple i Samsunga pokazuje, że w ogólnym rozrachunku to się opłaca. HTC powinno przez 2 lata ograniczyć ilość wypuszczanych modeli a zaoszczędzone środki przeznaczyć na agresywną promocję swojej marki. Popularne powiedzenie, że dobry produkt sam się sprzeda jest sporym uproszczeniem. Rynek pokazuje, że bez promocji można co najwyżej sprzedawać spinacze.

 • ikado

  Mam HTC One i wreszcie może będę miał szansę na HTC U12+.

 • Piotr Chudziak

  Wśród znajomych i rodziny mnóstwo osob ma Sony. Niekoniecznie te najdroższe, ale ma i marka jest rozpoznawalna. Samsung tez i oczywiście Huawei bo tani i dobry. IPhone? Znany głównie przez młodzież i ludzi mających więcej pieniędzy ale niekoniecznie wybierany. Taka ciekawostka z moich skromnych obserwacji. Htc jest niestety zapomniana firmą .


reklama