, Android Gry i aplikacje Newsy Pozostali Smartfony

Ceny paliw rosną? Sięgnij po smartfona

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andreas

  W skrócie jak ktoś nie chce się wczytywać wyżej.
  Niemiec jedzie na stacje paliw w Niemczech i tankuje pusty bak do pełna, na drugi, trzeci, czwarty dzień również zatankuje do pełna.
  Polak jedzie w Polsce na stację paliw i tankuje pusty bak do pełna, ale na drugi dzień to już może napompować opony, chyba że to będzie dzień następnej wypłaty… Dodam że różnica w cenie paliw w Niemczech i Polsce waha się od 50gr do nieco ponad 1zł, ale wiadomo że chodzi o kurs.

 • Andreas

  W porządku, problemy zawsze rodzą ciekawe rozwiązania.
  ALE!!! Chciałem zwrócić uwagę na pewien WAŻNY SZCZEGÓŁ. Mówi się u nas w Polsce, że mamy jedne z najniższych cen za litr paliwa w Europie czy Unii. JEST JEDEN JEDYNY FAKT O KTÓRYM MEDIA CZY RZĄD NIE MÓWIĄ, A DOBRZE O NIM WIEDZĄ. Oto on: Pracując w Niemczech, tankowanie zbiornika do pełna w NIEMCZECH mnie tak nie boli, jak każdego z was z osobna, którzy zarabiają u nas w kraju i w nim zatankują do pełna. Co ciekawe wcale nie jest aż tak lżej, gdy żona również pracuje… Na dodatek w Niemczech ROPA JEST TAŃSZA OD BENZYNY o 10eurocentów, a o 20eurocentów od superplus. Ropa €1,46 Superplus €1,66
  Tak na marginesie ciekawostka o mandatach. Do 20km/h bez punktów (€10-€30), 21 do 25km/h 1 punkt, od 26 do 50km/h 3 punkty, ale jeæeli przekroczy sié 41km/h dostajemy bana na miesiác, czyli zakaz prowadzenia pojazdów. Pomiędzy 51-60km 4punkty, miesięczny ban i €240, 61-70 km/h, €440, 4 punkty, 2 miesięczny ban. Bardziej dotkliwie karają za siedzenie na ogonie (główna przyczyna wypadków na autostradach). Bez pasów €30. Jazda po alkoholu od0,5 do 1,09 promila €250 4punkty i ban na miesiąc, po dupie dostajesz jeżeli spowodowałeś wypadek. Gdzie u nas jesteś już przestępcą od 0,5 promila.


reklama