, ASUS Newsy Smartfony

ASUS Zenfone 5 Max. Pokochasz tego smartfona – za baterię i za procesor

ASUS Zenfone 5/fot. gsmManiaK.pl

ASUS Zenfone 5/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
  • beaviss

    Procesor na pewno nie jest na plus, takie wyniki osiągał Samsung s6 3 lata temu, więc zamiast postępu cofamy sie

    • xaliemorph

      Teraz mamy po prostu okres golenia póki można bo zaraz bedzie tzw. sprawdzam na rynku ze względu na jego nasycenie. Okres koniunkturalny dobiega końca, producenci będą musieli síę pogodzić z końcem nieustających wzrostów

      Już te podrygi z reklamowaniem pseudo AI są tego dowodem.

    • pantadeus

      Porównujesz moc obliczeniową 3-letniego flagowca z tegorocznym średniakiem. Progresu doszukiwać się należy raczej porównując generacje z tej samej półki.

      • beaviss

        Tak porównuje, to tylko pokazuje jak daleko w tyle jest polka średnia, albo tak naprawdę nie ma polki średniej a jest tylko półka super niska, niska i flagowce.
        Średniak powinien być na poziomie zeszłorocznego flagowca moim skromnym nic nie znaczącym zdaniem

        • Paweł T

          Oczekujesz żeby tegoroczne średniaki miały snapa 835? 🙂 LOL

          • beaviss

            Dlaczego by nie

          • we

            To dalej oczekuj i bujaj w obłokach.. Co ty palisz co ?

          • beaviss

            Jak i tak gustuje we flagowcach, jestem dorosły i pale to na co mam ochotę, ale uj Ci do tego

        • pantadeus

          Raczej odwrotnie, zobacz jak bardzo klasa flagowców śrubuje zupełnie nikomu niepotrzebną wydajność w imię benchmarków. Sam użytkuję służbowo SGS7E i powiadam Ci, nie lubię tego telefonu, bo mam w kieszenie 2 tysiące złotych, a funkcjonalnie nie widzę sensu w mocy przewyższającej to, co daje taki Snapdragon 625, czy nawet 430, jaki mam na prywatnym telefonie. Bo i do czego?

          • Maciej Krawczyk

            A ja mam uraz do CPU składających się z 8 sztuk A53, po prostu mnie odrzuca. Mam tablet z prockiem Mediatek MT8732 – czyli właśnie takim. I wystarczy że włączę trzy aplikacje, albo wejdę na skomplikowaną stronę web (przysłowiowy pudelek.pl) i urzadzenie zacina się, czasem na kilka sekund. Tandeta.

          • beaviss

            Ile wart jest ten twój s7 edge, 2 tys. Hehe dobre sobie, spróbuj dać ogłoszenie, ze sprzedajesz i zobaczysz ile jest wart.
            Nie zgadzam się, ze wydajność flagowcow jest nikomu nie potrzebna, urzywam dexa jak i okularów vr samsunga a tam wysoka wydajność sie bardzo przydaje, tak jak do kręcenia filmów 4k 60 fps trzeba dużo mocy.
            Do gadania, przeglądania internetu i wysyłania SMS wystarczy ci sd400

          • pantadeus

            Sprzedawał nie będę, bo to wszakże nie moje, a firmy. Ja wiem, że są użytkownicy, którym są potrzebne topowe podzespoły, ale jest ich w skali miliardów ludzi niewielu.

  • Krzysztof Dziewięcki

    Super telefon, ale notorycznie brak NFC. Dziś to go dyskwalifikuje.

  • Paweł Więch

    Nazir jestem na polskiedrogi

  • Krzysztofsf

    Ekran 5’7 to raczej inny segment niz prawie 7 cali zapowiedziane w Mi Max 3. Tak na sile sa ustawieni ci konkurenci..

  • Kuba Kudaj

    Pytanie czy będzie miał B20 i Jacka 3,5mm?

    • Andrzej Pałkowski

      a do czego ci B20 ? Mam Mi Maxa 2 od czwartku. A wcześniej używałem tydzień 4x. Przesiadłem się z LG G3. Niestety trochę mało obserwacji mam z 4x i może moja opinia nie bedzie do końca sprawdzona w 100 %. Z tego co zauważyłem tam gdzie LG G3 miał problem z LTE i przechodził na H+ albo 3G tam tak samo przechodzi MI Max 2. Może troszkę lepiej działa Mi Max 2. Natomiast mam wrażenie ze 4X trzymał LTE tam gdzie wyżej wymienione telefony schodziły na H+. Mieszkam pod Gdańskiem, nie zdażyło się mi nie mieć netu. A jeśli go nie miałem np w pewnym miejscu domu to na LG G3 tez nie było… Mi Max 2 jest MEGA. 2 dni dość intensywnego używania oraz kolejne 2 dni trochę msg , sms i telefon. Pozostało 30 % baterii. A to oznacza ze wytrzyma kolejny dzień intensywnego korzystania. Intensywny = taki gdzie LG G3 koło 17.00 już jechał na rezerwie.

      • Kuba Kudaj

        Używam od dwóch lat xiaomi redmi note 3 pro se,czyli z b20.czesto wyjeżdżam za miasto na wieś i tam właśnie gdzie inne telefony mają zasięg 3g lub nawet słabszy,mój xiaomi z powodzeniem wyciaga LTE,dzięki temu mogę swobodnie korzystać z danych mobilnych nie martwiąc się o spadek transmisji danych

        • Andrzej Pałkowski

          no chyba ze tak… na zadupiach tego jeszcze nie testowałem. Jak byłem na wioskach to LG działał w 3G albo wcale. Co warte uwagi niektóre modele xiaomi mają bardzo dobrą antenę i trzymają zasieg (np 4X). Mi Max 2 niestety podobnie jak LG G3,

  • Miastowy

    Nie rozumiem dyskusji…od dłuższego czasu nówe sredniaki dorównują w niektórych (słowo klucz)aspektach…tj jakieś benchmarki śmieszne bo jak chodzi o np modemy Lte wifi 5 GHz itd itd to już nie wiec wymaganie UJ wie czego od nich to zwykły przejaw penerstwa czytaj lumpiostwa….skoro gustujesz w TOP-ie to po co komentarze chłopcze…bierz co the Best of i tyle w temacie…dziecinady i argumenty o niczym do przedszkola….


reklama