, Android Motorola Newsy Smartfony Telefony

Motorola DROID RAZR MAXX oficjalnie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Na wtedy właśnie takie ceny były podawane. Wpisy nie zawsze są aktualizowane, stąd mogą wynikać pewne nieścisłości. Być może to źródło wprowadziło w błąd. Niestety nie sięgam pamięcią tak daleko wstecz. Jednak poprawimy 🙂 Dziękujemy za informacje i pozdrawiamy!

 • bullo

  W sieci verizon ten fonik stoi za 650 ale bez planu taryfowego. Nie wiem kto u was to sprawdza, ale piszecie bzdurniki, a to że telefonik przytył od baterii… Pokażcie mi cieńszego z baterią podobnej pojemności. Dla mnie to najcieńsza słuchawka z taką baterią i czekam aż wejdzie na rynek europejski

 • rolch

  Straciła wyróżniający atut cienkości, ale zyskała inny o niebo ważniejszy pojemność. Walka o najcieńszy smartphone osiąga już granice absurdu, osobiście denerwują mnie wystające obiektywy aparatu, które niwelują kompletnie zaletę cienkości

 • Drops

  Konkurowac z SE? A co to takiego xD wydaje mi się, że Sony Ericsson przestał istnieć aktualnie mamy tylko markę Sony która również nie wiadomo czy się utrzyma na rynku.

 • qwerty

  Motorola jak zawsze przecenia swoje produkty… czasy w których byli najlepsi już dawno minęły- motorola powinna obudzić się i zacząć naprawdę konkurować z Apple, HTC, SE, Samsungiem.
  Jakby ich produkty miały ceny o kilkaset zł mniejsze to na bank ludzie zaczęliby kupować je.


reklama