, Gry i aplikacje Newsy

Zaskoczony niedzielą wolną od handlu? Ta aplikacja Ci pomoże

fot. Pexels.com

fot. Pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
 • Thou

  Widzisz, ja mam gdzieś co kto sobie instaluje. Ja mam problem z tym jaki poziom trzymają artykuły… Patrząc na główną stronę:

  To tani smartfon może dostać Androida Oreo? Samsungu – moje gratulacje
  vs

  Samsungu, wstydź się! Twoje tempo aktualizacji to absolutna żenada

  Drogie Sony. Zasługujemy na coś więcej w kwestii designu
  vs

  Przeciwnicy ramek będą w szoku. Sony Xperia XZ1 dostała prestiżową nagrodę za design

  No ludzie, zdecydujcie się…

  • Jan Kowalski

   To samo pomyślałem.

 • Thou

  Powinno być zakazane aby portal jak gsmManiaK ale i dobreprogramy i inne branżowe portale, powiedzmy profesjonalne, wrzucały taki syf. Później ludzie się dziwią że im telefon zamula ponieważ instalują każdy program który znajdą. Może niech gsmManiaK napisze aplikację do pierdzenia a potem napiszę na ten temat artykuł ponieważ potrzeba matką wynalazków… Albo aplikacja która po włączeniu będzie wyświetlała napis: „Zacznij myśleć”.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   To ciekawe, bo akurat mi aplikacja się bardzo przydała. Nie mam ochoty uzupełniać kalendarza, tworzyć przypomnień – wolę załatwić sprawę w dwóch krokach 🙂

   • Thou

    To świetnie, i chwała ci za to że Tobie się przydała. Co dalej nie zmienia iż jest to aplikacja bezużyteczna, skierowana do mniej myślącej części populacji. Niedługo nie będzie praktycznie niedziel handlowych to zainstalujesz aplikację, przypomnij mi że jutro nie zrobię zakupów bo jest niedziela? Czy zainstalujesz aplikację – przypomnij mi które niedzielę są handlowe.

    Rozumiem że masz też aplikację, kończy mi się mleko w lodówce i muszę kupić (Listy zakupów są takie przestarzałe i trzeba jeszcze myśleć) albo jutro idę do pracy i muszę iść spać…

    • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

     Automatyzuję życie wszędzie tam, gdzie się da. Podczas zakupów, pracy, korzystania z komputera i aktywności fizycznej. Kwestia gustu.

    • Kuba Kudaj

     Dobre.. Jeszcze najważniejsza aplikacja przypominająca o skończeniu się papieru toaletowego.A przecież liści póki co na dworze nie ma😁

 • Xxx

  A poza zaśmiecaniem telefonu bzdurnymi programami, mamy jeszcze| mózgi? Może by tak dodać do kalendarza wbudowanego dwie daty w miesiącu i po sprawie?.

  • Robertor

   DOKŁADNIE. Tak właśnie zrobiłem: wpisałem wyprzedzające powiadomienia w kalendarzu Google i po sprawie. Szkoda pamięci w fonie.


reklama