wtorek, 6 marca 2018, michalw

Huawei P20 na oficjalnych materiałach promocyjnych?

Huawei-P20-serie-Mooore-AI
fot. Weibo
 • majsterklepka

  Dramat, dramat, dramat, jeżeli aparat jeszcze wystawać będzie na wzór iphona to już 4 razy dramat. Znowu będą mamić ilością obiektywów w aparacie i nic z tego sensownego nie wyjdzie. Bo główne ograniczenie to małe matryce i szkło. I żadne f1,4 tu nie pomogą bo po Mpix widzę, że powstaje kolejny mit jakoby niska przysłona powodowała lepsze foty w nocy. Hehehe, niezły kit chłopcy i dziewczyny. Im niżej tym lepiej ale co z tego, że przysłona niewielka skoro szkło śmiesznych rozmiarów, a matryca jeszcze bardziej śmieszna. Tu trzeba optyki i matryc aby coś poszło do przodu, a na to się nie zanosi bo nie zmieszczą tego w cienkim telefonie i mamią ludzi fkami 🙂 W sumie ludzie sami się mamią na takich stronach 🙂

  • Robertor

   Co do techniki fotograficznej to zgoda; fizyki się nie ominie czarami (póki co) ale tak będzie we wszystkich smart fonach. Można natomiast rozszerzyć użyteczność aparatu przez zastosowanie obiektywów o różnych ogniskowych skoro nie ma możliwości zrobić małego zmiennoogniskowego. Mam nadzieję, że tak tam zrobiono.
   Co do wyglądu (co jest sprawą indywidualną) to mi się podoba. Owszem, gdyby obiektywy wystawały tak jak w honor 9 to było by lepiej ale trudno.


reklama