, LG Newsy Technologie Telefony

Czas na LG Optimus 3D 2?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andre

  Miałem jedynke, irytował mnie wyswietlacz. W słoneczny dzień nic nie było widać, super amoled rozwiązałby sytuację, non stop miałem go na maksymalnej jasności co odbijało się na baterii. Nie wiem co wniesie ten w technologii NOVA. Jest nieco cieńszy, a bateria powinna być pojemniejsza bo jednak możliwość robienia filmów czy zdjęć w 3D kusi. Jak by nie było jesteśmy w posiadaniu najtańszej kamery 3D, a można go podpiąć pod każde urządzenie 3D. Wystarczy kabel HDMI typu D.
  Pozbyłem się go z powodu jasności wyswietlacza, dużo jeżdżę przez co robił mi za navi. Kolejny powód to NIEROBY!!! z LG, prawie rok czekałem aż zrobią łaskawie oryginalny uchwyt na szybę i futerał, a sprzedawali go na Froyo gdy cokolwiek innego można było od dawna kupić z nowszym Androidem. Aktualizacji nie doczekałem 😀 . Powtórze, prawdziwe nieroby są tylko w LG!!! Do tego miał 512RAM!!!
  Do zalet zaliczyłbym design, odpowiednią masę, HDMI.

  Chętnie kupiłbym dwójkę jeżeli poprawiliby znacząco wyświetlacz, wydaje mi się że to jest ten sam. A powinien byc jasniejszy, mieć wiekszą przekatną i rozdzielczość dla lepszej prezencji 3D.
  Liczyłem na dwie kamery po 8Mpix, dalej jest 2x 5Mpix z czym by sobie znakomicie poradziła Tegra 3, a oni tu podnoszą z 1GHz na 1,2Ghz. Taki procek ma obecnie jedyny konkurent HTC 3D.
  Dwójka poszła w ślady jedynki, bedzie odstawać od wiekszości słuchawek wypuszczonych w czasie rynkowej premiery. LG znowu nie wysiliło się, a dodanie DLNA i NFC to zaledwie kosmetyka. Pozdrawiam

 • pkm

  Bardzo ciekawy ten lg, niestety jak coś jest większe niż optimus black (p970) to dla mnie za duże… ;-/


reklama