Niedawno przedstawialiśmy Wam „rozkład jazdy„, który wyciekł korporacji Sony. Nie trzeba było czekać długo, aby w sieci znalazły się zdjęcia jednego z nowych smartfonów tego producenta. Mowa o modelu Sony Kumquat, który planowo ma wejść do sprzedaży w okolicach kwietnia tego roku i ma być czymś na wzór „uzupełnienia” dla topowego modelu Xperia S.
Wprawne oko każdego maniaKa, który przyglądał się fotografiom Xperii S dostrzeże daleko idące podobieństwa między obydwoma słuchawkami. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Kumquat, to właściwie bliźniak Xperii S. Co więc stanowi jego wyróżnik? Wydaje się, że przede wszystkim wielkość smartfonu. Kumquat ma posiadać ekran o relatywnie niewielkich wymiarach rzędu 3,5 cala, pracujący w rozdzielczości 480×854 pikseli. Urządzenie ma napędzać dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, znalazło się też miejsce na aparat o matrycy 5 megapikseli.
Jeśli dodać do tego planowaną cenę urządzenia, która ma oscylować między 1200 a 1100 złotych, to mamy tutaj świetny materiał na potencjalny topowy model dla tych wszystkich, którzy nie chcą wydawać kosmicznych sum na telefon a chcą cieszyć się nowoczesnym, w pełni multimedialnym smartfonem. Premiera? Zapewne podczas MWC, czyli za jakiś miesiąc. 😉
źródło: Xperia Blog
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…
Metro 2033 Redux to jeden z najlepszych postapokaliptycznych FPS na rynku. Odświeżona wersja gry nawet…
Redmi 15C nie jest idealnym smartfonem, ale ma kilka kluczowych zalet: jest bardzo tani i…
Szukasz dla siebie nowej oferty komórkowej, która ma być naprawdę tania? Jeśli pakiety za ok.…