, Newsy Nokia Telefony

Nokia 7+ na zdjęciu. Ma ekran 18:9, podwójny aparat i należy do Android One

Fot. Nokia

Fot. Nokia

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • G

  Zaczyna się znowu sucha rozmowa, lecz moim zdaniem Xiaomi redmi note 4 to bardzo udany model CENA-JAKOŚĆ. Nokia 7 to już zupełnie inny pułap cenowy, a wiec oczekiwania miałbym też większe. Wsparcie tego modelu jest nie do przecenienia i sądzę, że Nokia 7 się do niego nawet w jednej trzeciej się nie zbliży.

  https://foru…dmi-note-4

  • Kacper Mazur

   Oczywiście, jeśli mówisz o wsparciu przez niezależnych programistów dla osób, które chcą grzebać w smartfonie, a takich jest bardzo mało patrząc na miliardowy rynek.
   Ale jeśli chodzi o oficjalne wsparcie producenta pod względem aktualizacji oprogramowania i wprowadzenia nowych funkcji, to ten Xiaomi odchodzi do lamusa i staje się nieatrakcyjny porównując go z Nokią.

 • aga

  Damianie nie patrzmy na przereklamowanego Samsunga tylko na rynkową rzeczywistość . Jeżeli konkurencja wystawi swoje produkty w zbliżonych parametrach to cena będzie również ważnym czynnikiem przy wyborze i zakupie produktu więc moim zdaniem HMD nie może za ; super średniaka ; żądać około 2 tysięcy na naszym rynku. Zapomniałem jeszcze o terminie wprowadzenia np. na nasz rynek który za pewne będzie dość odległym co umożliwi konkurencji nowy produkt HMD ; zakryć ; swoimi produktami oczywiście jeżeli będą co najmniej o równych parametrach.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Ale cena Galaxy A8 pokazuje rynkową rzeczywistość 🙂
   Poza nielicznymi wyjątkami, takie średniaki kosztują ok. 2000 złotych.
   Tak było z Moto Z2 Play, Moto X4, Asus ZenFone 4, Asus ZenFone Zoom S, Xperia XA2 Ultra czy smartfonami Huawei Nova.
   Żadna nowość, a przynajmniej taka Nokia 7 Plus ma się czym wybronić 😉

   • Gość

    Ten Zenfone 4 dość długo trzyma swoją cenę. W X-Kom wciąż „wisi” za 1998 zł.

   • aga

    Zgadzam się z Tobą ale właśnie przez taką cenę te modele bardzo słabo się sprzedają a Huawei , Xiaomi itp. idą do przodu i wydają coraz więcej ( nie koniecznie zawsze są lepsze od poprzedników) nowych modeli z lepszymi bebechami.

 • wilgotny

  nokia 7+ to jest moj faworyt , jak bede wymienial moj telefon , ktory jest moim najwiekszym zyciowym rozczarowaniem – xiaomi redmi note 4.

  NAZIR 2018 PAMIĘTAMY


reklama