, Android Google Newsy

Google zostało „zmuszone” do tych zmian w Androidzie P

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • neomagnet

  Kompletnie nie rozumiem czemu producenci smartphonów z Andoridem bezmyślnie kopiują rozwiązania Apple, które są zwyczajnie złe i działają na niekorzyść końcowego użytkownika? Tak na dobrą sprawę to z tych większych graczy to tylko Samsung nie popadł w taką paranoję i faktycznie próbuję telefony ulepszać a nie udziwniać na wzór przereklamowanego i niewiele wartego japka.

  • http://ihavenosite.ouch Domino

   Wygiętych wyświetlaczy i zaokrąglonych szybek nie nazwałbym ulepszeniem. Posiadam Galaxy S7 i dopasowanie szkła hartowanego to była prawdziwa masakra (czasowa i finansowa) Nigdy nie kupię smartfona którego nie da się zabezpieczyć szkłem hartowanym.

   • neomagnet

    To już chyba nigdy nie kupisz smartphona. Obecnie kretyńskie szkło 2,5D to standard i ładują to nawet do budżetowców. Dla S7 polecam folię. GG4 w S7 jest względnie odporne na uderzenia, znacznie gorzej z rysami. To szkło można paznokciem porysować (widziałem na własne oczy). Folia chroni cały wyświetlacz i sprawdza się nienajgorzej. Nie tak jak szkło ,ale jest nieźle.

 • May Czos

  Żeby chociaż była możliwość „regulacji” tego wycięcia co by obsługiwane było również rozwiązanie z małym wycięciem w samym rogu urządzenia.

 • Qba

  Zapewne w maju udostępnią wersję Preview


reklama