, Android Newsy Samsung Telefony

Trzyletnie flagowce Samsunga dostaną Oreo? Operator sugeruje, że to możliwe!

Samsung Galaxy S6 Edge / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy S6 Edge / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotr Zet

  Dla S8 są problemy z aktualizacją a co dopiero dla reszty

  • Alex

   Gdzie są problemy? Od wczoraj mam Oreo na swoim s8 w Polsce. Jest już aktualizacja na s8 i s8+. Więc gdzie ty widzisz problemy?

   • Tomek Jędras

    Użytkownik Piotr Zet to najprawdopodobniej hejter samsunga i nawiedzony fanboy Sony. Coś jak Nazir tylko inna marka 😉

   • Piotr Zet

    Z oficjalnej wersji Androida Oreo na Galaxy S8 jestem póki co trochę… zawiedziony. Problem z nadmiernym wzrastaniem temperatury przy niestresowych czynnościach występował już od pierwszej bety, a Samsung do teraz sobie z tym nie poradził. Do tego wszystkiego dochodzi irytujący błąd, który nie pokazuje powiadomień, że ktoś dzwonił – wciąż tego nie naprawiono. By dowiedzieć się, że ktoś chciał się z nami skontaktować, należy wejść w aplikację Telefon. To jest fragment opinii z android.com.pl czyżby pisali nie prawdę? Wątpię

    • Alex

     Bzdura. Nic takiego nie zauważyłem ani w pierwszej ani w drugiej ani w trzeciej becie. A już na pewno nie w stabilnej wersji a taka Samsung już wydał. Problemy jakie były w wersjach beta to owszem grzał się trochę i za szybko bateria spadała. Dużo za szybko. I był problem z bezpiecznym katalogiem. Poza tymi problemami wszystko z tel było w porządku. Testowałem betę od samego początku wydania jej na polskim rynku. Był to bardzo dobry soft. Pierwsza i druga beta były lepsze od trzeciej. Trzecia zepsuła baterie i katalog. I to nie tylko na moim telefonie. Na forum beta testerów mnóstwo ludzi to miało. Na szczęście od piątku jest dostępny oficjalny android 8.0.0 i żaden z tych problemów nie występuje. Nie widzę w sumie ani jednego problemu. Do tego latki bezpieczeństwa mam z lutego więc git. A to co mówisz to bzdura.

     • Piotr Zet

      Napisał to portal a nie jeden uzytkownik i na forum też są osoby które zgłaszają problemy tonie sądzę żeby to była bzdura.

    • Alex

     Co więcej wydajność zauważalnie wzrosła w porównaniu do nougata. Widać to w płynności urządzenia, reakcji na dotyk oraz szybkości otwierania aplikacji. Jeśli zaś chodzi o szybkość włączenia systemu to jest nawet szybciej niż iPhone X. Benchmark to również potwierdza. Na nougat mój s8 wyciągał średnio po 175 tysięcy. Na Oreo jest 204 tysięcy. Chodzi o AnTuTu. Wiem że benchmarki nie są miarodajne ale tutaj pokazują rzeczywistość. Używam tel i czuję że jest szybciej i benchmark to również pokazuje. Postaram się załączyć zrzut ekranu. Ogólne wrażenia z bet były pozytywne. Spaprali trzecia a zarazem ostatnia betę. I kazali długo czekać na oficjalną wersję więc wróciłem do nougat ale nie wypisałem się z bet. Miałem idealne porównanie jakie są zmiany stare vs nowe i jak oficjalna wersja ma się do bet i do nougat a. Jest różnia. I brawa dla Samsunga bo nie zwolnili telefonu tylko go zauważalnie przyspieszyli. I dodali na prawdę sporo nowych funkcji. Mam trochę mieszane uczucia co do szybkości wydania aktualizacji ale patrząc na to ile nowości się pojawiło to jestem chyba skłonny im wybaczyć że dopiero prawie po pół roku od oficjalnej dystrybucji Oreo pojawiła się ona na Galaxy s8.

   • Piotr Chudziak

    Ale chyba masz wersję testową?

    • Alex

     Przecież napisałem że nie jest to żadna beta. Mam oryginalny polski soft android 8.0.0. Nie ma żadnych problemów z nim. Wszystko śmiga jak powinno. Wejdź na sammobile.com i sam sprawdź. Samsung już wydał oficjalnego androida 8.0.0 na Galaxy s8.


reklama