, Apple Newsy Smartfony

iPhone SE 2 jednak nie taki pewny? Nie chcę, by te słowa się sprawdziły

iPhone SE / fot. Apple

iPhone SE / fot. Apple


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mistrzu

  Ja sie nadal zastanawiam czym sie kieruje kapitan Cook. Po co oni wypuszczali 3 modele we wrześniu? Jaki sens ma iphone 8 i 8plus? Powinni byli skupić sie na dziesiątce (ogromna oszczedność nakladów pracy, brak strat na przygotowaniu 3 różnych linni produkcyjnych itd) i wycenić ją jubileuszowo ale nie do przesady, 64GB/3899zł i 256GB/4499zł. Myśle że sprzedaż biła by rekordy

  • mentos

   Wszystko ma sens, iPhone 8 jest w normalnej cenie jak na iPhone i jak kogoś nie stać na X to wybierze tańsze wersje, X jest za to drogi bo Samsung sobie słono liczy za amoleda i nie jest w stanie wyprodukować aż tyle wyswietlaczy bez wpływu na swoje aparaty.
   Mi się wydaje że wydawanie iPhone SE teraz nie ma sensu bo byłby za dobry w stosunku do 8 i jeszcze by bardziej zmniejszył zyski, ale jak 8 będą się słabo sprzedawały to całkiem możliwe że w przyszłym roku w ramach czyszczenia magazynów zdecydują się wpuścić wersję SE a iPhone 9 będzie już standardowo wyposażony w oled np od LG lub innej firmy.
   Najlepsze jest to że wszystkie te przecieki są wyssane z palca i nikt oprócz zarządu Apple nie wie co zobaczymy za pół roku.

  • vertigo

   Ale przecież X kosztuje mniej więcej tyle co napisałeś – $999 + podatek stanowy da w przybliżeniu takie kwoty. Polska cena jest wynikiem naszych podatków + marży.


reklama