, Newsy Smartfony Vivo

Vivo Xplay7 może być pierwszym smartfonem z 10 GB RAM. Zawstydzi Galaxy S9?

Vivo X20 Plus / fot. Vivo

Vivo X20 Plus / fot. Vivo

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
 • tom

  Samsung i Apple powoli muszą się oswoić z myślą, że czasy dojenia klientów się kończą. Będzie tak jak z monitorami fHD czy płaskimi telewizorami Led itp. Kiedyś za plazmę 42″ trzeba było zapłacić tyle co za samochód. Dziś budzi to co najwyżej uśmiech politowania. Tak ze nie tak za długo będziemy widzieli ceny porządnych smartfonów mniejsze od 1000 PLN. Śmiem sądzić, ze za dwa/trzy lata cena 1 kPLN będzie dla nas ceną abstrakcyjnie wysoką. I czas aby w/w gracze powoli sie z tym oswajali.
  Już teraz jest tak, ze smartfony ze średniej półki są tworzone tylko po to aby pokazać że klient ma wybór. No bo czym tak naprawdę różnią sie od flagowców. Soft można usprawnić i wgrać, a słabe procesory coraz trudniej jest zrobić … Juz teraz tworzy się je na siłę, bo co za rożnica czy wypala się wafle ze snapem 430 czy 845, sztuka jest sztuka. Koszt opracowania owszem jest spory, ale jak się już opracuje to się trzepie miliardy sztuk. Przestawienie linii tak aby robiła różne procki jest droższe niż róznice w ich cenie … Taka jest prawda.

  • Maciej Łazarowicz

   Dokładnie! Juz dawno by tak bylo gdyby nie samsung i apple. Oni psuja rynke i blokuja. To takie koncerny paliwowe w swiecie smartfonow. Ale predzej czy pozniej im sie wyzyga to wszystko. Mam nadzieje ze predzej jak pozniej.

 • Mistrzu

  Niestety to tylko cyferki. Nawet jeżeli taki Xplay7 by powstal to S9 nie wypadnie biednie jeżeli chodzi o jakość ekranu, aparatu, video, dzwięku od akg, wsparcia dla DeX i Oculus GearVR. Smartfon to nie tylko ram i procesor.

  • Lukasz Pn

   Kwestia czasu, rynek DACow do PC i telefonów już jest zdominowany przez chińskie firmy.


reklama