, Google Newsy Smartfony

Ten koncept pokazuje, że Google Pixel 3 znów może być okropnie brzydki

fot. zrzut ekranu z YouTube

fot. zrzut ekranu z YouTube


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • western

  Śliczny. Szczególnie w wersji białej z czarnym paskiem 👌🏻

 • Gonzo

  Jeżeli wyjdzie taki jak na koncepcie to bajka.
  Dla mnie piękny, kształt osłon głośników super, ramki super. Wersja biało czarna piękna dla kobiety, a ta czarno czerwona wymiata w … nie powiem co ;P
  Ty chyba Pixela nigdy w rękach nie miałeś, bo 2XL jest super, oprócz bocznych ramek i szerokości telefonu, a tu się zapowiada coś jeszcze fajniejszego. Jestem skłonny zrezygnować z gniazda JACK (nie wiedziałem ,że to kiedyś powiem) na koszt przejściówki jeżeli wreszcie puszczą swoje telefony na Polski rynek w cenie konkurencyjnej, nie wyższej od np. Samsunga
  Ludzie podniecają się wyglądam mate10pro, a dla mnie to nuda, nuda, nuda i totalna porażka z tym paseczkiem i oczkami aparatów.

 • Lorkin

  Co ty chcesz od niego ? Bardzo fajny koncept mi jak i zapewne wielu się podoba

 • haVoc vulTure

  Pixel 2 ma bardzo fajne plecki w przeciwienstwie do pierwszej generacji. Tylko przod w 2 xl mi do konca nie pasuje.

 • Taedium Vitae

  Ładniejszy niż oklepany Iphone i już nudny Samsung.

 • May Czos

  RAM nie jest po to żeby działać jak błyskawica tylko żeby utrzymywać aplikacje w tle. Tu Pixele są na równi z innymi urządzeniami mającymi 4GB RAMu i nic ponadto.

  • Gonzo

   Ty mądralo ty. Ram jest po to, żeby szybciej ci cały sprzęt działał. Po co są trzymane apki w ramie, żeby ich nie ładować od zera, w ramie siedzą także systemowe pierdoły, żeby twój system działał w miarę płynnie. A od producenta zależy w jaki sposób to wszystko ogarnie, żeby działało tak lub inaczej. Super szybkie aplle też ma strasznie wolne animacje i przejścia, lecz nie dlatego, że nie wyrabia mocą tylko tak to zostało zaprogramowane żeby wyglądało ładnie i gdy Samsung spowolnił trochę to samo to już, że jest toporny i wolny heh. Ruszta mózgiem, albo won do kościoła gdzie wszystkowiedzący pan w sukience za was będzie myśleć.


reklama