, Android Apple iOS Newsy

iOS 11 – przyjęcie gorsze niż „dziesiątki”, ale wciąż lepsze od Androida

iOS 11 / fot. Apple

iOS 11 / fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michał Pk

  Dlaczego android wolno się aktualizuje? Bo ludzie jednak nie tak często zmieniają telefony, to raz, a dwa to przez producentów. Większość z nich głęboko w d. ma 2letnie telefony i ich nie aktualizuje. Ja sam mam Sony Z2 z andkiem 6.0 i nie widzę konieczności wymiany póki działa poprawnie cały czas. Zwłaszcza że masa nowych telefonów wydajnościowo jest na podobnym poziomie, lub gorszym. Także nie ma co się dziwić że tak jest. Tak samo to że niektóre telefony sprzedawane „salonowo” czyli te brane w abonamencie są w stanie posiadać starsze wersje andka (np lenovo) bez możliwości aktualizacji. Niestety ale większa część producentów zlewa aktualizacje, jak nawalą po kilkadziesiąt modeli na raz to zaktualizują kilka, resztę nie.

 • jotek44

  System iOS jest systemem zamknięym, więc uaktualnienia docierają wyłącznie do urządzeń Apple’a. To przyspiesza implementację najnowszych wersji systemu. Android ma znacznie dłuższą drogę do pokonania ze względu na pośrednictwo producentów zewnętrznych (firmowe nakładki). Drugą przyczyną jest fakt, że trzy wcześniejsze wersje Androida okazały się na tyle dobre i dopracowane, że wielu użytkowników nie widzi potrzeby ich uaktalniania.

 • Adrian

  Jak najbardziej sensowne porównanie. Tu i tu wychodzi system. Google daję wcześniej wersję preview. To,że inni się obijają to już podziękować tylko można..

 • May Czos

  Lepsze od Androida? A macie statystyki adaptacji Oreo na Pixelach?

 • haVoc vulTure

  U mnie w domu ios „nie ma przyjęcia”, 3 iphony siedzą na 10, a z kolei 2 adnroidy już maja 8.1.

 • WujekYahoo

  Co za totalnie z doopy porównanie?!
  ios na iphonach powinno być porównywane do androida na pixelach.


reklama