, Newsy Samsung Telefony

Mamy kolejne wieści na temat specyfikacji Samsunga Galaxy S9!

fot. dBrand

fot. dBrand

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Preza

  Jaką przełomową nowość maja te samsungi? Jakby mieli czytnik palucha pod ekranem, to byłby punkt dla nich, ale to tylko kosmetyka zeszłorocznych. Widac juz u nich trend ejpla, ale jeszcze w formie lajt. s6 > s7 i teraz s8 > s9. Czyli wychodzi na to, że w przyszłym roku zrobia taki sam teatr jak ejpl z Xem, bo bedzie jubileuszowy Galaxy S. Oj popłyna z cena coś czuje grubo.

  • bogymen

   S6>S7 niby pod względem czego S6 jest lepszy od S7? W ubiegłorocznym modelu się zgodzę, że jest to regres według mnie i dlatego nie brałem go kompletnie pod uwagę ale S7 jest bardzo udanym modelem a już z całą pewnością lepszym niż S6 gdzie np. bateria była mega kiepska… S9 z kolei będzie z całą pewnością lepszym tel. Niż S8 i tu też się mylisz bo czytnik linii papilarnych będzie w normalnym miejscu, jak i również np. głośniki stereo – według plotek więc no nie wiem w czym miałby być tutaj również regres. Według mnie s8 jest nieudanym tel. Jedynie wzornictwo na duży plus ale wszystko inne ma S7 i zmiana z niego na nowy model jest mega nietrafionym pomysłem moim zdaniem.

   • Preza

    Nie zrozumiałes strzałki. Chodzi o ewolucję. S7 to ulepszony s6. Dopiero s8 to rewolucja. Teraz szykuje sie powtórka z rozrywki wobec tego uważam, że samsung po raz kolejny idzie droga ejpla, tylko jeszcze w wersji lajt. W przyszłym roku odwala dopiero teatr jak będzie jubileuszowy Galaxy S. Pokrywke granka podczas gotowania otworzysz wyskoczy s10, lodówke to samo, TV odpalisz reklama o przełomowości s10 itd. I cene przywalą jak ejple za X. No chyba, że gwiazdą roku bedzie ten składaniec jako Galaxy X. NIe lubię ejpla, ale skojarzenia same przychodzą.

 • lukas_bukowski

  Ktoś się orientuje czy czytnik linii papilarnych będzie taki sam jak w S8? czy wymieniony dostawca jest nowy?

 • ElektronicznyFan

  Zaraz przyjdzie największy klaps i powie Ci, że jesteś bajko pisarz a telefon masz wycięty z gazety. I że jesteś pokemon -dzidzia na utrzymaniu rodziców, a sam jest szykanowany przez wszystkich. Dziwię się, że jeszcze ma tu wstęp, no ale widocznie kliki się liczą nawet od ułomnych / przegranych dziadków.

  • Preza

   Czyżbyś o Januszu w fejsbunia vel Nazir pisał (wogóle bez cienia złościwości rzecz jasna)?

 • Mastachaz

  s9 odpuszcze pierwy raz od lat :0

  • Nazir

   Ja również zostaję z sgs8+ i DeX a za kasę na sgs9+ kupiłem sobie nowiutki Tv UHD 4K+HDR z ekranem 58 cali 🙂

 • May Czos

  Ekran Y-OCTA znajdziemy również w S8, Note8 i Note7. Artykuł minimalnie sugeruje że to jakaś nowość dla S9.


reklama