, Newsy Wearables

Tak wygląda najdroższy smartwatch na świecie

fot. Tag Heuer, The Verge

fot. Tag Heuer, The Verge

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • Rafael Wolsky

    A co ma tu specyfikacja do tejże ceny??? Już sam fakt że jest obsadzony diamentami niewiadomo jakiej jakosci sprawia ze zegarek jest albo tak drogi albo zwyczajnie w przystepnej cenie. Tu nie specyfikacja zegarka odgrywa role ale jakosc diamentow. 589 sztuk to duzo ale w kwestii wyceny ilosc nie ma nic wspolnego z jakoscia. Moze byc ich nawet 1000 ale jesli maja czystosc I1 lub SI2 to nawet 1000 diamentow bedzie gorszych niz 100 diamentow o barwie D i czystosci IF. W diamentach liczy sie glownie jakosc- nie ilosc.

    200 tys dolarow- tyle to wydaja tzw „szproty” ze swiata diamentow co miesiac na niewielkiego kalibru zamowienia hurtowe, ktorzy robia dla lokalnego rynku bizuterie. W tym biznesie standardem jest co najmniej 1-2 miliony dolarow miesiecznie w zamowieniach hurtowym i to wciaz nie robi zadnego wrazenia na potentatach tej branzy wiec nie przesadzajcie z ta cena 200k. Luksusowe mieszkanie za 200 tys? Chyba co najwyzej w Polsce, bo na pewno nie w USA gdzie rynek diamentow to wciaz numero uno. Tam mini-luksus czyli zwykly apartament w centrum duzej metropolii kosztuje min. 2-3 miliony dolarow.

  • As

    Dla wszystkich tych co lubią błyskotki. Każdy szanujący się mężczyzna lub kobieta, która ceni elegancję nie założy takiego odpustowego zegarka. Zamiast tego coś skromniejszego ale z klasą.


reklama