, LG Newsy

LG zapowiada nową strategię. Czy Koreańczycy wrócą na właściwe tory?

Fot. LG

Fot. LG


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JancioWodnik

  Dla mnie główne powody kiepskiej sytuacji LG, to temat aktualizacji i druga sprawa to zawsze w którymś modelu było coś nie tak. Dla mnie najlepsze modele to seria L, następnie G2 i G3. Potem już tylko gorzej – seria K za bardzo budżetowa, G4 miało problem z płytą główną, G5 z rozchodzącą się baterią, G6 – dla mnie za wąski, powinien być szerszy (jak G3), V10 – po co jakieś dwa ekrany?, a tak miał szanse na sukces, V20 – zupełnie bez historii, V30 – aparat tylny – bez sensu wzięli sprzęt, który inni dają na przód. Zawsze coś jest u nich nie tak.

  • qba

   G3 też ma problem z płytą głowną a włąsciwie z procesorem graficznym ktory ulego odlutowaniu

   • R3d_Shark

    Tak właśnie umarła moja G3 i miłość do LG. Po przelutowaniu procka telefon pożył jeszcze 2 miesiące i kaput.

 • 0001

  Jak już pisałem kilka lat temu recepta na sukces jest bardzo prosta. Wystarczyło wtedy kilka lat temu być o krok przed konkurencją (samsung daje 3GB ram, lg 4GB itp.), podejście uczciwe do klienta, racjonalne ceny, szybkie aktualizacje min. 3 lata, to rozgłosić i…. sukces byłby murowany , a tak to kolejny nie myślący prezesina… No nie wymyślił nic nowego.
  Ps. LG oszukało mnie dwa razy mają za swoje… nigdy więcej LG

  • Dawid

   Dokładnie tak zrobił Samsung w S i S2. Później już miał z górki 🙂

 • Marcin

  Niech LG weźmie się za aktualizacje. Model G4 mimo zapowiedzi nie otrzymał jeszcze Nogauta, a poziom zabezpieczeń systemu ma aktualny na dzień 01.07.2016 r. Dlaczego miałbym kupić kolejny model ten firmy skoro tak lekceważy swój sprzęt i jego użytkowników ?

 • MrVik

  Ciekawe jak często LG będzie wypuszczać nowe flagowce zgodnie z nową strategią. Pownni raczej wybrać inny czas w roku na prezentację nowych flagowców – tuż przed nowym Galaxy S mało kto kupi nowego flagowca LG bo dzięki przeciekom ludzie już wiedzą jaki będzie nowy sprzęt Samsunga i niestety LG przegrywa jak dotąd w starciu z Galaxy S. We wrześniu z kolei wszyscy patrzą na Apple. Może przed Gwiazdką byłaby dobra sprzedaż (przynajmniej w krajach świętujących Boże Narodzenie), tyle że LG musiałoby wyrobić się z dostarczaniem smartfonów na rynek dosyć szybko po premierze, a to nie zawsze im wychodziło.

 • Dragon84

  Lg robi naprawdę dobre smartfony ale marketing i cena to porażka. Nigdzie nie słychać i nie widać reklam tej firmy a cena? Przy takiej konkurencji cena powinna być niższa, firma ma potencjał którego nie potrafi wykorzystać

  • Arrczi

   G6 była reklamowana i co z tego. Na początku cena z du*py i wiadomo jak się to skończyło. V30 powinien wyjść kilka miesięcy wcześniej i to powinien być G6.

  • 0001

   Marketing niewiele pomoże jeśli lg nie myśli (czyt. mój post wyżej :))
   Jeśli produkt jest dobry (samsugowe s-ki) sam się obroni…

 • Nazir

  LG powinno zacząć od cen niższych za flagowce o co najmniej 40% na start a do tego nowe smartfony z ekranem 6 – 6,44 – 7 cala w proporcjach 18:9 bo tego oczekuje rynek i klienci
  Małe knoty 5 calowe to już historia a ceny 3000-3500zł. za to to żart

  • xonebite

   Z cenami się zgodzę … startują z wygórowaną kwotą, po czym kilka razy „opuszczają” czyniąc mega promocję. Nie można od razu wystartować z satysfakcjonującą ceną i nałapać klientów? Nawet jak ktoś był zainteresowany zakupem danego modelu, to zdąży dawno kupić u kogoś innego zanim Lg obniży wartość swojego telefonu …


reklama