, LG Newsy Phablety

Porażka LG G6 skłoniła producenta do refleksji: premiera następcy opóźniona

Koncept LG G7 / Fot. DBS DESIGNING

Koncept LG G7 / Fot. DBS DESIGNING

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mentos

  Trochę zmądrzeli i poczekają na Snapdragona 845, inaczej jaki miałoby sens wypuszczenie LG7 który byłby kopią V30?
  Nie rozumiem LG mają technologię Oled ale jej nie wdrażają do smartfonów, Samsung to zrobił i osiągnął sukces, zaczęli kombinować z modułami i co porażka, nie wierzę że nie zrobili jakiegoś badania rynku i tak sobie wypuścili G5. A G6 ok poprawili jest ładna solidna i ma ciekawy aparat szerokokątny ale na układzie DAC zaoszczędzili na ładowaniu bezprzewodowym i potem się dziwią ze im sprzedaż nie idzie?!
  Ciekawe co teraz spie….?

 • Paweł Piróg

  W najbliższym czasie nie stanieje aż tak, by opłacało się go kupić bardziej niż LG G6 – mówiąc o podstawowych zastosowaniach i „poręczności telefonu” bo aparat między g6 a v30 to znacząca różnica. No ale za takie pieniądze g6 to pikna sprawa.

 • Mistrzu

  Nie wiem kto wymyślił ten problem ale ani ja ani moja dziewczyna nie mamy różowego ekranu w S8. Nie widziałem też takiego w egzemplarzach wystawionych w sklepach.

 • karol

  Dziś kupywanie sprzętu dla procesora to brak głupota , znam telefony ze snapem 800 które były wystarczająco szybkie zresztą w mojej ocenie te nowe procesory nie są tak wiele szybsze jak wynika z benchmarków co aktualizacja to starszy sprzęt także zyskuje kilkanaście procent taki s6 dziś w antutu prawie 100000 a startował z 65 000 , no ale producencii musza rozkręcać rynek 5 aparat , inne proporcje nowy procesor , nowy android a jakość rozmów w niektórych sprzętach za 3000 gorsza niż s3 czy lumiii 800 sprzed lat

  • smartmaniak

   Jednak od flagowca wymagałbym tego co najlepsze i bezkompromisowej pracy a nie jedynie wystarczającej. Snapdragon 835 w porównaniu do 800 to spory przeskok wydajnościowy. Moim zdaniem jednak kilka sekund na każdej aplikacji robi różnice. Prawda jest taka że LG oszczędziło na G6. Stary procesor, słaba matryca itp.

 • SlvecK

  Błędem LG G6 nie był procesor tylko cena

 • luki pt

  Jeden grzyb teraz te telefony, LG bym nie kupił bo Samsung za podobną cene ma lepszy wyświetlacz, w sumie nie wiem kto kupuje ich fony chyba już tylko fani marki…

 • beaviss

  LG v30+ ze SD845 i lepszym aparatem i ipsem i jest mój

  • Mistrzu

   Nie licz na ips’a, tegoroczne flagowce LG na 99% zadebiutują z OLED’ami

   • Mateusz Hodurek

    I to jest powód, który zatrzyma mnie przy LG.
    Miałem LG G2, G4 i mam ostatni telefon z IPS – G6. Patrzę z zazdrością na OLEDy kolegów.


reklama