, Promocje

iPhone 6 w Carrefour tylko za 999 złotych! Niestety, nie obyło się bez haczyków

Apple iPhone 6 / fot. gsmManiaK.pl

Apple iPhone 6 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Daniel Poweska

  1000 zł to okazja? Za 16 gb? Xd

 • Daniel Poweska

  Android ma od paru lat lepszą optymalizację, a to, że we flagowcach jest od 4 do 8 gb ram wynika z kilku powodów:
  -android nie jest pełny ograniczeń, ios jest kilka lat do tyłu z wieloma rozwiązaniami, oraz nie ma prawdziwego multitaskingu (a taki oferowały amigi z przed kilkudziesiędziu lat)
  -android od prawie zawsze ma dużo lepsze czasy pracy na bateri, bo wybudzanie z hibernacji/ponowne uruchamianie jest prądożerne
  -tylko Apple wyrobiło sobie taką sławę, by móc śmiać się prosto w twarz swoim klientom (3 gb ramu w telefonie za 6k, w oneplusach za tyle masz łącznie 24 :))

 • Krzysztof Dymerski

  Za 1000zł jest w czym wybierać. Kupno 4 letniego ajfona, to głupota. Dla wielu osób produkt Apple nie różni się niczym od pozostałych smartfonów 😉

 • Gość

  Lecę, pędzę. 😂

 • Ernest

  Kupno tego mulącego szrotu z 1GB RAM to istne samobójstwo

  • stary major

   Mam wersję tegoroczną (32 GB) z 1 GB ramu i nic nie muli, więc z tym „szrotem” to lekka przesada. Trzeba wiedzieć o czym się pisze.

   • karol

    Nie muli bo ma tyle ograniczeń związanych z zamkniętym systemem że jakoś daje radę ale jednak 1Gb ramu , słaba bareria jeszcze odnowiony telefon sprzed 4 lat to żadna atrakcja

 • umpa

  Jak wygląda sprawa z tą baterią w ejplach?
  Jeśli kupuję telefon to mam prawo oczekiwać, że nie będzie spowolniony.
  Natomiast jeśli zostanie spowolniony celowo, to czy produkt będzie zgodny z treścią umowy? Technicznie bateria się zużywa (maleje jej pojemność w czasie), ale nietechniczne celowe spowalnianie produktu (celowe postarzanie produktu) nie podchodzi pod ten przepis obowiązujący dwa lata na terenie unii jewropejskiej?

 • Nazir

  Za taką kasę nie kupiłbym iPhone6 i do tego z taką pamięcią małą i Refurb Edytion to żart .

 • Nazir

  Kpina a nie promocja aby taki złom stary z 2104 roku po naprawach zwrocie jeszcze wyceniać na 999zł.
  Kupowanie najsłabszej wersji a do tego kota w worku to opcja dla łosi polaczków którzy za taki złom zapłacą i dadzą dzieciakom do szkoły

 • SKRRRT

  Bateria jest wymieniana przy refurbishu.

  • Nazir

   Kupujesz kota w worku a Carrefour ma własny serwis i inny regulamin gwarancyjny co dwa razy przerobiłem kupując tam sprzęt który okazywał się trefny i nie mogłem odzyskać kasy jak tylko naprawa u nich ew. wymiana na to samo.
   ps.
   Ostatnio po zakupie czajnika elektrycznego musiałem się bujać 60 dni bez czajnika bo serwis go zblokował i w końcu dostałem przed świętami nowy taki sam.
   W przypadku zakupionego tabletu już nie było tak różowo i w 2015 roku straciłem 560zł. po zakupie Kiano w tej sieci handlowej.

   • SKRRRT

    Mój komentarz odnosił się do refurbishu przez Apple – który musi spełniać ich normy.
    Jeśli Carrefour robi to na własną rękę swoim serwisem i nie informuje o tym to jest skandal.
    Ale fanboj i tak zapłaci. Ja kupiłem S8+ z Dexem i każdemu polecam 🙂

    • Nazir

     Kupując w Carrefour masz tylko paragon zakupu i tylko w punkcie obsługi klienta tej sieci możesz to oddać w ramach reklamacji na podstawie tego paragonu
     ps.
     Niezłe klocki mają w regulaminie tej sieci handlowej a nawet nie honorują często tych 10 dni na zwrot gotówki a wszystko zależy od widzimisię dyrektora danej placówki.
     Podsumowując
     Reklamację jak ci przyjmą to się liczy czas jak urządzenie trafi do serwisu i tylko dni robocze a nie kiedy oddałeś w punkt klienta.
     Tak więc na pseudo naprawę tabletu czekałem 48 dni i kasy nie odzyskałem a ostatnio na czajnik czekałem 60 dni po czym mi dali taki sam za 60 zł. bo na zwrot pieniędzy zero szansy

     • SKRRRT

      Dlatego warto reklamować z tytułu rękojmi a nie gwarancji.
      Swoją droga ta sieć chce wycofać z Polski. Chyba nikt nie będzie po nich płakał.


reklama