, LG Newsy Smartfony

Drogie LG, co da Ci zmiana nazwy jeśli pomysły zostaną te same?

LG V30 / fot. gsmManiaK

LG V30 / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Soverxdx

  Zawsze byłem wielkim fanem tej marki i miałem od zawsze ich telefony. Ale teraz od nich odeszłem. Problem jest np. taki ze 2 z 4 telefonów po aktualizacji od nich oprogramowania miały błędy których nie naprawili. Ciągłe skanowanie karty pamięci, zbyt częste zmiany nadajnika po aktualizacji telefon trzymający 3 dni zaczął trzymać kilka godzin.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Niby małe rzeczy, ale denerwujące…

 • Adrian Domagała

  A ja prawie 2 lata temu dałem się przekonać LG do modelu G4 i jestem z tego telefonu bardzo zadowolony. Nie trzeba go ładować dwa razy dziennie, przy odpowiednim użytkowaniu wytrzymuje bez ładowania nawet kilka dni, robi świetne zdjęcia, działa płynnie, jednym zdaniem – do tej pory mnie nie zawiódł. Ale to prawda, że od czasów G4 LG nie wypuścił porządnego flagowca. A może inaczej – flagowca dopasowanego cenowo do parametrów, bo przecież G5 to był świetny smartfon, tylko idea modułów nie wypaliła. Czekam aż V30 stanieje… Trochę mi żal LG, bo rzeczywiście robią dużo, żeby redaktorzy GSMmaniaka mogli sobie poużywać, wbić jakąś szpilkę, z czego korzystają przy każdej nadarzającej się okazji. Czekam z niecierpliwością na G7!

  • Jarek Test

   Tez mam g4 ivten telefon kocham. Zona ma flexa2 i do dziś ludzom szczęka opada jak widzą krzywy telefon. Nie wiem czemu odeszli od idei krzywych ekranów. Cos co ich wyroznialo ale jest cholernie wygodne. Nie ma lepiej leżącego w dłoni tel od g4 czy chociażby flexa. Do tego soft ktory można najlepiej personalizowac ze wszystkich z którymi mialem do czynienia. Kazdy telefon który użytkuje poza lg to dla mnie prosty tel do dzwonienia. Teraz mam a5 2017 i ten telefon nic faknego w sobie nie ma. Nic. Dla mnie to kupa. Problem lg jest taki ze ja nie mam po co kupowac nowszy telefon od lg bo wg mnie jest gorszy. To samo co z samsungami nie ma efektu wow. G5 plaska cegla z tylu czytnik linii g6 tak samo i nawet pilota nie dali. Bez sensu.

 • jotek44

  Moja opinia pokrywa się z opinią autora ! Zmiany nazw czy oznaczeń modeli to mało skuteczny zabieg marketingowy. Problemy słabej sprzedaży LG wynikają z wielu przyczyn. Z rzadka trafiają się modele naprawdę udane a polityka aktualizacji, dystrybucji i obsługi -poniżej oczekiwań. To wszystko negatywnie wpływa na ocenę marki. Tu potrzebny jest potężny wstrząs, wyjście z marazmu na wielu płaszczyznach. Firmie brakuje operatywnego i kreatywnego menedżera !

 • regoat

  Ja używam LG G6 rewelacyjne wykonany z kiepskim aparatem :-D.

  Chcą zmienić nazwę bo serial G już straciła reputację przez ostatnie 2 modele

  • el.gps.it el.gps

   Wtopa a aparatem o tyle dziwna że jakby dostali porządną matrycę to był by killer. Z tej co mają i tak wycisnęli co się dało. B. podoba mi się ten telefonik ale polityka aktualizacji systemu… tego już na nic zwalić się nie da.

   • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

    Mam bardzo podobne uczucia, niestety.

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   Właśnie ten design… jest cudowny. Naprawdę, wśród takich obrzydliwych Pixeli i nowych HTC…


reklama