, Google Newsy Smartfony

Tak Google zamierza sprzedawać Pixela. Szkoda, że nie u nas

Google Pixel 2 XL / fot. phonearena

Google Pixel 2 XL / fot. phonearena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ToNieŻart

  Mamy najlepiej rozwiniętą na świecie sieć parafii.

 • jotek44

  Amerykańscy giganci nadal uważają Polskę za dziką krainę, w której po ulicach chodzą niedźwiedzie ! Kiepska znajomość współczesnych realiów !

  • Gonzo

   A ty wyjdź głowa po za Polskę i spójrz na nią. Tak właśnie jest. To w Stanach po ulicy chodzą niedźwiedzie czy krokodyle. U nas jest bieda, bieda i bieda i 3 świat. Patrząc obecnie co się dzieje to dobrze że jest ta bieda ale ogólnie na mapie Europy to jesteśmy ta 2 Europa, szara i biedna gdzie jest w miarę tania siła robocza. Nikt nie zna w stanach naszego kraju bo czy ktos zna jakis nic nie znaczacy dla nas maly kraj w ameryce ? Tak juz jest. Zlodzieje religijni, polityczni i socjali niszcza Polske.

   • Tomasz Wr

    Brawo…
    Mam takie samo zdanie,tu sprzedaje się byle co! przepłacone telefoniki u operatorów w sieciach!albo marża z kosmosu w sklepach! /3 świat/zarobki śmieszne i wyzysk!

 • GieKa

  Polskę olewają nawet małe chińskie marki a co dopiero giganci. 🙂 Doogee ma sklepy na Ukrainie i to na wschodzie gdzie trwa wojna. Ma sklepy w Czechach, Mołdawii. Blackview światową premierę któregoś ze swoich smartfonów zorganizowało w Pradze. Meizu które były jakiś czas temu sprzedawane w Polsce pochodziły z czeskiej dystrybucji. Pierwsze Honory w Polsce to też czeska dystrybucja. ZTE wypuściło Nubię My Prague i to chyba w kilku wersjach.Nie wiem, oni tam mają mniejszą biurokrację, przyjaźniejsze podatki dla zagranicznych firm że Chińczycy ich wybierają a nie 4 razy większy rynek zbytu?

  • Konrad Bartnik

   Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie o podatki. Wydaje mi się jednak, że firmy takie jak wspomniane przez Ciebie Doogee nie mają u nas sklepów ze względu na dużą wagę, jaką przywiązujemy do marek. Nawet popularne już teraz Xiaomi na początku było tylko „kolejnym chińczykiem”.

   • GieKa

    Xiaomi jest u nas przez pośredników. Chyba nawet dwóch. Doogee nie ma nawet u nas pośrednika. Przynajmniej nie widać tego na mapce na ich oficjalnej stronie. No OK, przywiązujemy wagę do marek. Honor zaczynał z dystrybucji w Czechach a teraz jest już u nas dobrze rozpoznawalny. A tak jest bo ktoś się wziął na poważnie za sprzedaż tego telefonu w Polsce. Niby ZTE jest w Polsce na wielu frontach a Nubii nie mogą wprowadzić. Google jest w Polsce od lat a jakoś Pixeli, Chromecastów czy Chromebooków oficjalnie nie mogą wprowadzić. Amazon ma u nas centra a oficjalnie niczego u nas nie sprzedaje. Jakiś powód takiej sytuacji musi być. Jedyne co przychodzi mi do głowy to właśnie biurokracja albo podatki.


reklama