, Newsy Sony Telefony

Wiemy, jak będzie wyglądał Sony Xperia XZ2. Ramki, żegnajcie!

Sony Xperia XZ2/ fot. Slashleaks

Sony Xperia XZ2/ fot. Slashleaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Guest

  Wygląda obiecująco. Oby tylko cena nie przekroczyła 3 tys.

 • Paweł Więch

  Którego co na dole i na górze nie są ogromne?
  Człowieku, pisz z sensem.

 • jotek44

  Design jest ciekawy dzięki rezygnacji z powszechnie stosowanych, wyraźnych zaokrągleń narożników. Klasyczny prostokąt jest moim zdaniem mniej banalny, bardziej „męski” ! Jednak ekran 5,5″ jak dla mnie jest nieco za mały. Optymalna wielkość to 5,7″, ale oczywiście jest to kwestia indywidualnych preferencji i upodobań.

 • Piotr Chudziak

  Jeśli czytnik będzie z tyłu to będzie tragedia. Z boku w wlaczniku jest naprawdę ok. Bezramkowosc plus kanciaste kształty, to będzie coś, co odrozni Sony od całej reszty.

 • http://michaelives.pl Michał

  Ten render to fake.

 • Tomek Jędras

  Pod klawiszem głośności widać wyraźnie tak jakby wklęsły odcinek obudowy, co zapewne oznacza przycisk power ze skanerem linni papilarnych. Poza tym zdjęcie wygląda na fake, aż tak cienkie ramki naokoło wydają się niemożliwe. We wcześniejszym wpisie na gsmmaniak podawano wymiary bodajże 148 na 73 mm, przy 5,48 cala wyświetlaczu takie ramki nie mają racji bytu. Parę lat temu lg G3 przy wysokości 146 mm miał wyświetlacz 5.5 cala. A wcale nie był bezramkowy…

 • Piotr Zet

  „Cieszy również inne umiejscowienie czytnika linii papilarnych – uważam, że przycisk Power to nie jest najszczęśliwsze miejsce do sięgania kilkadziesiąt razy w ciągu dnia” To chyba jakaś kpina umiejscowienie przycisku tak jak to jest w Xperiach to najwygodniejsze rozwiązanie

  • Konrad Bartnik

   Nie jest. Tak jak myszki dla praworęcznych nie są najwygodniejsze dla wszystkich. Faktycznie, trzymając go prawą dłonią kciuk jest w dobrym miejscu. W lewej jest to kompletnie niewygodne.

   • macieka82

    Gdzie to jest napisane, że trzeba odblokowywać kciukiem?
    Leworęczni łatwo mogą to robić palcem wskazującym. Czy się mylę?

    • Konrad Bartnik

     Ja próbowałem. Naprawdę nie mam małej dłoni, ale i tak było to dla mnie niewygodne. Próbowałem również środkowym, co już bardziej mi leżało, ale i tak umiejscowienie pod ekranem uważam za najsensowniejsze, bo swobodnie można korzystać kciukami obu dłoni. Podobnie jest z czytnikiem z tyłu, jest łatwo dostępny na dla obu palców wskazujących.

     • Anubis A

      Zgadzam się z autorem jako osoba leworęczna mam identyczne doświadczenie z Xperiami. Gdyby przycisk znajdował się po lewej a nie tak jak ma to miejsce aktualnie to byłoby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla mańkutów. Jako ciekawostkę dodam, że umiejscowienie czytnika w note8 jest akceptowalne. W każdej recenzji jest narzekanie na ten czytnik a aż tak źle nie jest a dłoń do największych moja nie należy.

     • gregoz

      No jeśli Sony przeniesie czytnik na tył to ja właśnie z tego powodu nie kupię Xperii. Jak dla mnie mieli jak dotąd najlepsze umiejscowienie czytnika.

   • http://www.techmaniak.pl/ Szymon

    Taki już urok dedykowanych rozwiązań. Pewnie, czytnik pod ekranem jest bardziej uniwersalnym sposobem odblokowania, ale dla mnie, jako osoby praworęcznej, umieszczenie czytnika w przycisku Power na boku jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem. 🙂

 • Majk

  „wreszcie nie odstaje od konkurencji” – kupiłem XZ Premium tylko i wyłącznie dlatego, że odstawał od konkurencji. Nie wyglądał i nadal nie wygląda jak każdy inny smartfon trzepany na jedno kopyto. I mogę powiedzieć, że u mnie w firmie na tle tych wszystkich iphonów i s8 wyróżniam się.

  • Grzegorz

   Sony specjalnie dla Was i waszego zadowolenia pozwoli Wam zatem korzystać z tych wyróżniających się urządzeń i nie musicie się przesiadać no nowy model.


reklama