, Akcesoria Sony Testy

TEST | Sony Xperia Touch. Zamień każdą powierzchnię w dotykowy ekran

Sony Xperia Touch/ fot. gsmManiaK.pl

Sony Xperia Touch/ fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Arkadiusz Borkowski

  Z najwyższej średniej chyba miałes na myśli.

 • Lucas N82

  Do autora.
  Wątpie by była odpowiedź na to urządzenie bo Xperia Touch w 100% przypomina technologie Sony SmartSkin z 2002 roku. Był to protoplasta ekranów dotykowych który Apple bezczelnie skopiował od Sony (jest nawet w sieci porównanie patentu Apple na multitouch i publikacji naukowej SmartSkin). Nie wiem jak z patentami ale Sony napewno na tym poletku ma 100% praw do śledzenia 10 palców na ekranie interaktywnym wyświetlanym projektorem. Tak tak, Sony pokazało to 15 lat temu (kiedy Windows XP to była nowość, a Apple był wart tyle co nic). Pozdrawiam.

 • Piotrek

  Xperia Touch jest na liście urządzeń, które otrzymają Oreo (najprawdopodobniej w lutym 2018), ale cena jak na polskie warunki zaporowa. Poniżej 3000-3500 warto rozważyć zakup, a tak, no cóż. Flagowy smartfon ok. 2500-3000 zł, dobrej jakości projektor Full HD nieco powyżej 2500 zł i stracimy jedynie możliwość gier na dowolnej powierzchni przez dzieci, ale ok. 2000 zostanie w kieszeni.

  • Konrad Bartnik

   Pytanie, czy chcemy koniecznie oszczędzać na dzieciach. Fakt, cena jest kosmiczna, ale w dużej mierze jest to podatek od nowości. W momencie kiedy inni producenci zaczną wypuszczać podobne urządzenia ceny na pewno spadną.


reklama