, Android Apple Gry i aplikacje HTC iOS Motorola Newsy Nokia Orange Samsung Smartfony Symbian Telefony Windows Phone

Orange Pantera 69,90: który smartfon?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • zbs

  gratulacje dla twórcy artykułu – „logiki” tu się nie doszukamy, a artykuł powinnien wszczepiac konkretną idee, a nie pobudzac szare komórki:)

  po pierwsze Pantera II 69.90:
  SAMSUNG GALAXY S PLUS – 129 zł/24
  SONY ERICSSON XPERIA NEO V -79/24
  HTC WILDFIRE S – 3zł/24
  HTC CHA CHA – PUNKT DLA AUTORA
  SAMSUNG GALAXY ACE – 3zł/24
  NOKIA E52 -3zł/24
  HTC MOZART – 29zł/24

  Te smartfony sa przeznaczone do tego abonamentu. Kazdy z tych telefonow jest produktem dobrym, a niektore jak I9001, NEO V czy Mozart sa bardzo dobrymi, a wrecz jednymi z lepszym jednordzeniowców.

  Wezmy przyklad osoby która koniecznie chce otrzymac S II ponieważ naczytała sie komentarzy na forach internetowych i naogladala reklam, a tak na prawde telefon bedzie sluzyl do dzwonienia, pisania, cykania fotek -> 90% klientów na rynku, a więc na przykladzie równiez poprzednika czyli S PLUS:

  69.90/24 + 129zl za telefon = zobowiazanie ok 1800 zł
  SAMSUNG I9001 -> telefon sprzeda sie w cenie 1000-1100 zł
  Doplacamy 300-400 zł maxymalnie i mamy nowa juz naszego wymarzonego S II.

  Prepaid prepaid prepaid…
  Prepaid – 0.29 gr za minute, i zobowiazanie doladowaniami czyli chce ile dzwonie – > to jest dobre na prepaidzie. Pakiety? Rowniez, ale one po pierwsze kosztuja i zzera nam pieniazki za doladowanie na dzwonienie, po drugie wygasaja po jakims okreslonym czasie. Niewykorzystane srodki tracimy. Migrujac z abonamentu na prepaid tracimy staż w sieci który na prawdę jest ważny jak któs potrafi przedłużyc sobie umowe.

  Porównanie prepaid do tej pantery w orange?
  POGADUCHY W ORANGE – bez limitu, bez ograniczen 24h w pierwszej kolejnosci.
  225 minut do wszystkich + stażowe
  1 Nr O – 1200
  0.5 GB z mozliwoscia zwiekszania
  0.29 gr
  Telefon z pólki ktora przedstawilem

  Prepaid? Sami obliczcie 70 zł / 0.29 = (…)

  Pozdrawiam !

 • T

  @Bartek
  Nie ma to jak łowienie jeleni na promocję.
  Przeliczmy.
  89,90*36 = 3256,40PLN.

  Wersja dla rozsądnych, Orange Free na kartę.
  12*50 = 600PLN.
  3256,40-600 = 2656,40PLN. Za tyle spokojnie można kupić nie jakiegoś szajsunga z frustrującym androidem ale Nokię Lumię 800 z Windows Phone i jeszcze nam kasy zostanie!

 • T

  Lepiej kupić smartphona w jakimś sklepie internetowym i wybrać prepaid za 50PLN kwartalnie. Co daje ponad 2GB i 50PLN na gadanie. Zupełnie nie rozumiem dlaczego pantera jest określana jako abonbament do internetu, skoro ma tylko 0.5GB i aż 225min niepotrzebnego gadania. To siępowinno nazywac abonament dla plotkarzy.

 • http://www.gsmManiaK.pl Krzysztof Swoboda

  ja liczę na jakieś „przy okazji” okolicami marca, inaczej też będę musiał przemyśleć sprawę operatora 😉

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  No tak, jedyny sens brnięcia w to, to tzw. „przy okazji”. Jeśli jednak ktoś chce po prostu nowy telefon, za który nie chce przepłacać to wtedy muszą szukać promocji 🙂 Bo w standardowych opcjach, na ogół, się nie opłaca zupełnie.

 • http://www.gsmManiaK.pl Krzysztof Swoboda

  Oj, Bartek, zapomnij 😉 jakbym brał pod uwagę minione już promocje to gsmmaniak stałby się portalem historycznym 🙂 Patrząc po ewolucji ofert abonamentowych u niemal wszystkich operatorów, umowa 3-letnia w moim odczuciu bardzo rzadko się opłaca. Nie zgadzam się też z ostatnim zdaniem: przeważnie ludzie i tak wiążą się umową z operatorem właśnie na 24 miesiące. Jeśli więc komuś kończy się właśnie umowa i dzięki temu wpisowi zaoszczędzi chociażby te 200-300 złotych – a i tak chce brać nową umowę abonamentową – to jestem zadowolony. 😉 Serdeczne!

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Krzyśku, Krzyśku. Nie wziąłeś pod uwagę promocji ;] Ostatnio była ciekawa oferta – ceny nurkują (czy jakoś tak). Można było dostać Galaxy S II za 50 zł – umowa na trzy lata przy abonamencie 89,90/miesięcznie. Wtedy już chyba 3 letnia umowa się opłaca. Jednak jeśli by rozumować Twoim tokiem myślenia. To ten abonament w ogóle się nie opłaca 😀 skoro i tak musimy wydać prawie 1200 złotych, a na allegro kupimy za 1400 – jaki w tym sens?


reklama