, LG Newsy Telefony

LG Signature Edition. Ekskluzywna i bardzo droga wersja LG V30

Fot. LG

Fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • karolmok

  Szaleństwa ciąg dalszy żaden smartfon nie jest wart więcej niż 2000 zł,raz się skusiłem i przepłaciłem za s 6 edge plus 2700 i oddałem bez żalu ciut lepsze zdjęcia wydajność na początku też a po kilku miesiącach poziom s 3 albo podobnej staroci

 • Jacek Świętochowski

  W każdym razie jak by ktoś chciał V30 w wersji plus, ze 128GB pamięci i Dual Sim to już można go mieć:
  bludiode.com/pl/sz…y=v30+plus

  • JacentyEsz

   W sklepie który nic nie ma na miejscu, w którym pracują ludzie nie mający pojęcia o tym co sprzedają i nie potrafiący odpowiedzieć na podstawowe pytania. Miałem z nimi chwilę przyjemności i podziękowałem.

   • krzjna

    Pozwolę sobie zaprzeczyć twym kłamstwom. Pracują tam kompetentni ludzie, znający się na rzeczy, czas dostawy jest krótki a towar zawsze w porządku. Lepiej się nie trafi jeżeli szuka się czegoś ponad to co dla polskiego plebsu, z gwarancją jakości.

    • JacentyEsz

     Pozwolę sobie napisać, że albo bredzisz, albo ci płacą za pisanie dyrdymałów pokroju tego co można przeczytać wyżej. Jestem użytkownikiem Google Pixel 2, więc jak się domyślasz nie zaliczam się do, jak to określiłeś nieładnie, plebsu. Jestem też z Wrocławia, skąd jest wspomniany sklep. Właśnie dlatego wiele razy próbowałem coś u nich kupić, co normalnie nie było dostępne na naszym rynku, bo takie produkty lubię mieć. Nigdy nie dostałem odpowiedzi na zadane pytanie, nigdy nie potrafili odpowiedzieć na nic. Ani z jakiego rynku sprzęt, ani jak z częstotliwościami. Przed Pixelem 2 chciałem kupić OG Pixela, którego mieli w ofercie. Ponieważ był on w dwóch wersjach i były różnice w częstotliwościach pracy zapytałem, który mają podając konkretne referencje obu modeli….odpowiedź „nie wiemy, mamy takie jakie dostarcza nam nasz dostawca, ale nie wiemy jakie to są”. Zapytałem ponownie, że w takim razie jest opcja że sprzedają sprzęt nie działający na naszym rynku? Odpowiedź „nie wiemy, dla Pana zapytamy dostawcę. Minęły już dwa miesiące i nie ma odpowiedzi. Mógłbym wkleić zrzuty z tej rozmowy, ale z uwagi na tajemnicę korespondencji daruję sobie.

     • JacentyEsz

      Z LG V20, którego kupowałem po V10 było to samo. Dla mnie amatorka pełną gębą. Omijam ich z daleka.

     • krzjna

      Zadziwia mnie to co piszesz. Chat online pozwala na szybką wymianę informacji. W przypadku szczegółowych kwestii danego produktu zawsze dostawalem rzetelną odpowiedź. Mają oddział w Warszawie gdzie możesz odebrać sprzęt na miejscu, wszystko na najwyższym poziomie.

     • JacentyEsz

      Na czacie nigdy nie rozmawiałem więc się nie wypowiadam. Trzy razy pytałem o trzy różne produkty droga emailowa i trzy razy nic się nie dowiedziałem. Nie wiem też co mają na miejscu ale na pewno nie produkty o które pytałem bo gdyby tak było wystarczyłoby wziąć pudełko do ręki o odpisać mi jaka wersje urządzenia posiadają.

 • Kerto

  W jakim celu został wyprodukowany? Czym szczególnym wyróżnia się obudowa? Do czego szczególnego ma służyć?


reklama