, Android Newsy Promocje

W ten sposób mBank zachęca do używania Android Pay. Warto spróbować!

fot. Google

fot. Google


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mintas123

  To ja powiem tak: na telefonie mam blokadę odciskiem palca, gdy na karcie jest PIN i to tylko platnosci 50 zł+… Więc argument o bezpieczeństwie jest nieadekwatny.
  (w android pay trzeba odblokowac telefon nawet przy platnosciach mniejszych niz 50 zł)

 • Aleks

  Super – do czasu jak ktos nie zgubi telefonu czy mu nie zostanie skradziony.
  Wole tradycyjne metody – gotowka, karta lub karta zblizeniowa. Z nowosci – stawiam na BLIK-a szczegolnie przy wyplatach z bankomatu… bo im wiecej ulatwien tym wiecej zagrozen dla korzystajacego.

  • JeRRy

   Ilekroć pojawia się wątek płacenia fonem, tylekroć słychać bełkot o kradzieży telefonu, itd. Ludzie. A jaka to różnica, czy zgubisz / ukradną Ci telefon czy kartę płatniczą? Moim zdaniem odwrotnie właśnie. Jak ktoś „niegrzeczny” znajdzie telefon, to będzie beblał zdjęcia, kontakty, cokolwiek, ale ostatnią rzeczą, jaka strzeli mu do głowy, będą próby… płacenia Twoim TELEFONEM! Za to, jak ktoś nieteges wejdzie w posiadanie karty, to co zrobi? Pierwsze co zrobi (!!!), to poleci do bankomatu albo terminala zapłacić Twoją kartą. Przy telefonie na 99,9% na to nie wpadnie :). Nie demonizujmy więc.

   I kwestia zasadnicza. Nikt nie każe nam ciąć kart i palić na ich stosie przesiadając się wyłącznie na płatności fonem. To ma być bajer, alternatywa, ratunek, gdy wyjdziesz z psem bez portfela i stwierdzisz, że napiłbyś się coli, albo kupił fajki przy okazji spaceru, a tu nie ma portfela. Ja zdecydowanie częściej chodzę bez dokumentów / portfela, niż bez fona.

 • Nazir

  Wolę płacić kartą z chipem i wiem że mam spokój 🙂

  • JeRRy

   A jaka różnica?

   • Nazir

    Taka że robię to szybciej i nie muszę się zastanawiać czy bateria nie zdechnie przy kasie co jest częste u ludzi widząc ich g”nofony które już w pracy na koniec dnia ledwo zipią na baterii atychesz zakupy robić 😂😂😂
    Kupa śmiechu i zabawka dla dzieciaka aby sobie zapłacił w Biedronka za lizaka i pokemony


reklama