, Newsy Samsung Smartfony Telefony

Co wiemy o Samsung Galaxy S III?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmManiaK.pl Adrian

  biscuit ma rację, to właśnie to co pisałem – pamiętajmy, że mówimy o urządzeniu wprawdzie high-endowym, ale przeznaczonym dla szerszego grona odbiorców. 3D czy duże wymiary są nie tylko zaletami, ale i sporymi ograniczeniami, co właśnie widać na podanych przez biscuita danych sprzedaży.
  Yamasha – iOS w Samsungu? I to jeszcze w SGS?..

 • Sobik335

  No i sgs2 bedzie duzo tanszy 🙂

 • biscuit

  SGN sprzedał się w ponad 1mln egzemplarzy, a mniejszy SGS2 w ponad 10mln egzemplarzy. Moim zdaniem Samsung’owi bardziej zależy na zainteresowaniu posiadaczy SGS2 niż Note. A ekran 5″ to po prostu przesada, nie można ani skorzystać wygodnie z telefonu, ani komfortowo korzystać z funkcji, jakie oferuje tablet.

 • http://aplikacje.blog.onet.pl Yamasha

  Jeśli wystąpi 4 rdzeniowy to najprawdopodobniej wszystkie dotychczasowe telefony nieźle stanieją, ale niepodoba mi się wielkość 4,6-5 to moim zdaniem za durzo.A jeśli chodzi o system operacyjny liczę na IOS lub nową wersję Androida 😀

 • Arek

  Tylko co najmniej 5 cali, gwarantuje całkowicie komfortową pracę na tym technologicznie najbardziej zaawansowanym urządzeniu.Zresztą smartfon jest tak skonstruowany, że wielkość całości z 5 calowym wyświetlaczem, będzie mniejsza niż w przypadku innych telefonów z 4,6 calowym ekranem. 5 cali to minimum. W przeciwnym wypadku, właścicieli Samsungów NOTE, nie będą zainteresowani kupnem SGS3, bo będzie wydawał im się niepoważnie mały.


reklama