, Apple iOS Newsy

iOS 11 dalej ma problemy z autokorektą. Nawet w języku polskim

fot. pexels

fot. pexels

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • madmax007

  Jak teraz tak czytam ten artykuł, to faktycznie wraz z tą cholerną 11 częściej muszę poprawiać autokorektę… :/
  Niestety, ze wszystkich złych rzeczy w tym systemie to wierzchołek góry lodowej… bardzo żałuję aktualizacji – gdyby była tylko możliwość downgrade’u to nawet sekundy bym się nie zawachał. Tak czy tak, okazuje się że ios11 jest o wiele mniej problematyczny od andka (porównanie dzień w dzień z telefonem służbowym SGS7) ale wciąż tęsknię za ios10 i nigdy więcej tak szybko nie zaktualizuję softu (mimo, że od prawie 10 lat tak robiłem).

 • Natalia Pierzchała

  It is są testuję na żywo problem i nie występuje u mnie, wręcz wpisanie na klawiaturze sa poprawia na polskie są. Przesadzacie z tymi problemami IOS 11/IPhone X.
  To mój pierwszy IPhone od czasów IPhone 5 (bez S) i naprawdę wrażenia są pozytywne.
  Jako fanka Androida, naprawdę twierdzę, że IPhone X to generalnie super sprzęt dla każdego, oprócz devów i modów (zero custom rom, root, jailbreak w regresie). Oprócz tego to wszystko śmiga, malutki sprzęt z dużym oledem, głośniki lepsze niż wszystko od HTC, dźwięk po BT na dobrych słuchawkach wbija w fotel, wydajność, szybkość…GESTY lasy but not least BAJKA. FID super działa i jest przeźroczysty, tzn. telefon jest zablokowany, ale odblokowanie jest intuicyjne, wzrokowe (bank, appki, treść powiadomień etc).
  Naprawdę nawet hejterzy IOS niech na chwilę dadzą szansę antagoniście, taj jak ja zrobiłam 🙂

 • wiejas

  Ja jeszcze nie trafiłem na takie problemy. Mój iphone normalnie to koryguje.

 • Nemo

  Problemy z pisaniem, problemy z liczeniem, a można przynajmniej bez przeszkód zadzwonić z tego cuda techniki za 5 tysięcy złotówek.

  • wiejas

   A może problemy z obsługą? Wychodzi niedoskonałość człowieka.

 • jotek44

  Pod tym względem Android zdecydowanie przewyższa iOS-a, choć też nie jest absolutnie ideałny.


reklama