, OnePlus Telefony

OnePlus 5T w niższej cenie na Czarny Piątek. Takiej promocji nikt się nie spodziewał

Fot. OnePlus

Fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Armani

  Gdybyś Ty prowadził biznes, to na pewno rozdałbyś wszystko za darmo. Oni nie robią z ludzi jeleni, są prawdziwi entuzjaści danej marki, którzy kupują sprzęt zaraz po premierze i nie płaczą że 2 mc później telefon jest 700 zł tańszy. Raczej są tego świadomi, ale przede wszystkim stać ich na to i te 700zl zostawiają na kolacji w restauracji.

  Mniej zamożni czekają aż podatek od nowości spadnie i kupują w granicach 2000-2500.

  Trzecia grupa kupuje s8 gdy na rynku jest już s9, G6 gdy jest już G7 itd.

  Wszystkich łączy jedno – są zadowoleni z zakupu, bo kupili najlepszy dla siebie produkt w najlepszej dla siebie cenie.

  Jeszcze trzeba brać pod uwagę, że PL raczej nie jest głównym rynkiem zbytu, tak jak UK, Skandynawia czy USA, a sprawdź ile brytujczyk, Amerykanin, czy Norweg pracuje na s8, który po premierze kosztuje wszędzie tyle samo tylko w różnej walucie – np. 3500zl u nas, albo 800 funtów.

 • ra-vau

  Mam wrażenie że autor chyba nie jest zbyt inteligentny. Po pierwsze, polityka cenowa i te wyjaśnienia mają sens, jak już przedmówcy wspomnieli, patrząc na np LG G6, Samsunga S8, czy inne flagowe telefony, widać jak cena miesiąc/3/5 po premierze, leci na łeb na szyję. Z LG v30 będzie to samo, na wiosnę po nizej 2000zl. OnePlus pokazuje telefon, cena jest w okolicach 2000 od pierwszego dnia, do ostatniego gdy go oferują.

  Po drugie, takim zabiegiem zafundowali sobie dobrą reklamę, bo właśnie takie portalowi piszą o tym, więc efekt uzyskali 🙂

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   A przeczytałeś ostatni akapit? 🙂
   Poza tym, radzę poszukać i popatrzeć co o tej akcji myślą osoby spoza kręgu fanów marki.

 • stark2991

  Chyba nikt nie liczył że dwa dni po wprowadzeniu do sprzedaży będą cenę obniżać 😀

 • Marek

  Powiem tak: ze strony OnePlus jest to konsekwencja w działaniu i potwierdzenie wcześniejszych teorii. Od strony klienta wygląda to śmiesznie. Jednak rozumny człowiek o minimalnym stopniu inteligencji powinien zrozumieć zamysł. Ja się podpisuję pod tym.


reklama