Samsung W2018 to nadchodząca nowość ze stajni Koreańczyków. Wyróżni się wyglądem, ponieważ będzie to smartfon z klapką. Dotychczas mieliśmy w sieci wysyp zdjęć tego urządzenia pod każdym kątem. Teraz możemy je obejrzeć na wideo.
Samsung W2018 będzie kolejnym smartfonem Koreańczyków, który wkrótce powinien pojawić się na rynku. Jego wyróżnikiem będzie sam design. Telefon będzie miał klapkę, charakterystyczną dla niektórych modeli sprzed kilku lat. Dzięki temu zyska dwustronny wyświetlacz oraz fizyczne przyciski. Swoim wyglądem bardzo przypomni edycję z poprzedniego roku, czyli model W2017.
https://www.gsmmaniak.pl/771388/samsung-w2018-smartfon-klapka-zdjecia/
Samsunga W2018 mogliśmy dotychczas podziwiać na dobrej jakości zdjęciach, które pojawiły się w sieci. W ostatnim czasie było ich dosyć sporo, co może zwiastować jego rychłą premierę. Identyczne urządzenie pojawiło się właśnie na filmiku, który udostępniono w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Możemy na nim zobaczyć model W2018 od każdej strony. Jeśli ktoś zna język, w którym posługuje się autor filmiku to zapewne wyciągnie z niego więcej treści.
Z samej prezentacji dowiemy się, że klapka po otwarciu będzie zawierała kamerę do wideorozmów, zaś sam wyświetlacz po obu stronach będzie dotykowy. Bez problemu więc obsłużymy system przy pomocy klawiszy czy dotyku.
Źródło: Ziad Atef
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…