, Newsy Smartfony Xiaomi

Xiaomi Mi 5 już wkrótce z MIUI 9 Global. Wersja Nightly udostępniana

Xiaomi Mi 5 / fot. gsmManiaK

Xiaomi Mi 5 / fot. gsmManiaK


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Assses Besses

  To nie jest subiektywna opinia, miui działa zauważalnie gorzej niż „czysty android”. Zamykanie apek, głupie powiadomienia.wielozadaniowosc ponizej 4GB ramu nie istnieje. Mi5 zamyka aplikacje nawet jak ma jeszcze 600MB wolnego, po całkowitym wyczyszczeniu ma 1.2GB czyli realnie na nasze aplikacje i wszystko co działa w tle zostaje 600MB i nie da się z tym nic zrobić. Tak jest na xiaomi eu i tak jest na globalu. Jedyne co ma miui to ładny wygląd i spójność interfejsu.

 • klb-300 ver2.1c

  No to się teraz zacznie:D ciekawe co nie będzie działać.

  • Mi3

   Zaglądam na mGSM od dłuższego czasu. Z dużym zażenowaniem czytam twoje posty. Wstydzisz się wyjmować swój telefon w autobusie to masz problem. Nikt ci nie kazał kupować xiaomi. Ja zdecydowałem się na tą markę ze względu na relacje jakość – cena i nigdy nie nie twierdziłem ,,xiaomi lepsze” i nie piszę o konkurencji ,,szajsung”. Każdy wybiera sprzęt pod siebie lub kieruje się ekonomią. Twoje kretyńskie hejty pod każdym artykułem ntt. miui to klasyczny gimbazjalny hejt. Będę się za ciebie modlił.

   • klb-300 ver2.1c

    Z dużą uwagą przeczytałem twoja krytykę moich kretyńskich komentarzy. Na wstępie tylko zaznaczę że nigdy nie publikowałem komentarzy na mGSM. Jesteśmy na stronę maniakgsm.
    Zdaje sobie sprawę iż krytyka MIUI to jak wkładanie kija w mrowisko. o miui mówić można tylko jak o zmarłych: albo dobrze albo wcale.
    Zanim podjąłem decyzję o zakupie mojego xiaomi sugerowałem się tak jak napisałeś głównie cena/jakość. I w tej kwestii jestem zadowolony z zakupu co do samego sprzętu. Także zanim kupiłem sugerowałem się opiniami w necie a te były nad wyraz pochlebne. Pochlebne ale nie odzwierciedlają w rzeczywistości.
    Moja krytyka MIUI ma na celu dać potencjalnym przyszlym nabywcom bardziej realistyczny obraz tej nakładki.
    A co do wstydu w autobusie to sami wojownicy swoim zacietrzewieniem wypromowali u innych użytkowników hasło „xiaomi lepsze” a ja stałem się tego ofiarą stajac się pośmiewiskiem gimbazy za sam fakt używania telefonu tej marki.
    Także kolego sam widzisz że to ja jestem ofiarą , a wojownicy miui katem.
    A co do modlitwy dziękuję aczkolwiek zastanawiam się w jakiej intencji:”żeby klb-300 ver2.1c spowrotem zainstalował miui i chwalił je po wsze czasy” pozdrawiam serdecznie.

 • Top

  Tak potwierdzam rano dostałem powiadomienie że jest aktualizacja!

  Narazie wszystko dobrze śmiga!


reklama