, Hykker Pierwsze wrażenia Wearables

Hykker Chrono 3 w Biedronce. Czy warto kupić ten smartwatch?

Hykker Chrono 3 / fot. gsmManiaK.pl

Hykker Chrono 3 / fot. gsmManiaK.pl

Popularne produkty:
 • Maciej

  No, dorzuć sobie jeszcze do tych 55-60 zł wysyłkę i wychodzi tyle samo, podobnie albo więcej. Ja gdybym już miał wybierać – bezdyskusyjnie wolałbym wyjść z domu na te 30 minut czy ile tam i kupić u nas w biedronce z polskiej dystrybucji i mieć tego samego dnia od razu, z gwarancją na miejscu, niż czekać nie wiadomo ile na przesyłkę z chin czy skąd tam. Coś się zrobi, zepsuje i baw się w odsyłanie. Chyba że Ty lubisz takie żmudne zabawy…

 • Maciej

  Oczywiście. Można wybrać 3 rodzaje powiadomień : Tylko dzwonek, tylko wibracja, wibracja i dzwonek 🙂

 • Maciej

  Niestety nie ma takiej możliwości. Ten model jest najtańszym modelem z całej serii zegarków hykkera, 2 poprzednie kosztowały drożej, po 159 zł. I do tego jest jednocześnie jednym z najtańszych zegarków na całym rynku smartwatch’ów.
  Skoro poprzednie zegarki tego nie miały, no to ten tym bardziej. Posiadacz tego zegarka jest skazany na każdorazowe wybudzanie ekranu przyciskiem by np zobaczyć godzinę. Jeśli chce się stałego wyświetlania czasu na ekranie to trzeba sięgnąć po droższe produkty.

 • Piotr Melon

  Witam wszystkich ,mam problem z wybieraniem połączeń z kontaktami . Po wybraniu kontaktu , pobranego z telefonu, wyskakuje info. ” nie pobrano ‚ i koniec. Gdy wpisuje nr. z klawiatury jest o.k. Mogę też odbierać połączenia przychodzące. Pozdrawiam

 • Attyla

  Witam kupiłem niedawno to ustrojstwo i od razu mam kilka problemów.
  1. kiedy klikam w kontaktach w dany kontakt włącza się inny (np gdy klikam Basia, włącza mi się Piotrek) czyi kilkadziesiąt kontaktów dalej (w połączeniach odebranych itp działa to normalnie).
  2. Nie idzie odczytać sms. Kiedy włączam opcje to wyświetla mi że musze mieć zainstalowaną aplikacje BT powiadomienia. Ściągnąłem chyba wszystkie możliwe ze sklepu play (BT notification) i nic. W ułatwieniach dostępu mam włączone te aplikacje.

  3. Opcja znajdz telefon w ogóle nie działa (nie można znaleźć telefonu)
  Mój telefon to huawei p8 .

  Co do punktu 1 i 2 dzieje się tak jeżeli wybiorę opcje BT. Nie próbowałem wsadzić karty sim do zegarka.
  Reszta działa jak należy.
  Czy miał ktoś taki problem i wie jak go ogarnąć ?

  • Maciej Nasiadka

   1. Niestety mam tak samo i nie wiem co zrobić.
   2. Mi wiadomości się otwierają.
   3. Szuka telefon. Zainstalowałeś aplikację do tego zegarka?

  • Dziubol

   Polecam tę aplikacje. Na żadnym zegarku mnie nie zawiodła a i z Hykkerem pracuje bardzo dobrze.

   https://play…#038;hl=pl

 • http://www.techmaniak.pl/ Szymon

  Z tego co wiem to Amadeusz używa Jabłuszka, więc argument z Androidem chybiony. 😉

  • Pit

   Serio? 😀 znam wiele innych „marek” zapewniających że też współpracują, owszem pozwala połączyć urządzenie przez apkę i co daje użytkownikowi po za okrojonym ze wszystkiego datownikiem na rękę? Niech mi ktoś powie w twarz że ten ubogi „smartwatch dla ubogich” może jakkolwiek konkurować z jakością wykonania, systemem, trwałością i bogactwem systemu oferowanym choćby przez Gear S3 lub Apple Watch który robi sprzęt już tylko pod swoje produkty – smialo, ja go prosto w twarz wyśmieję.

   • http://www.techmaniak.pl/ Szymon

    Żaden smartzegarek za 90 zł nie wytrzyma porównania z zegarkiem za 1400 zł / 1800 zł, podobnie, jak smartfon za 300 zł z telefonem za 4000 zł. Po co więc tak absurdalne zestawienie robić? Ci, którzy mają kasę na Jabłuszko lub Samsunga, i tak je kupią. Pozostali myślą o tańszej opcji zapewne zakładając, że równie dobra nie będzie. Pozostaje więc tylko odpowiedzieć na pytanie, jak dużym kompromisem jest zakup Hykkera. 🙂

 • Amadeusz Cyganek

  Jak pisałem w tekście – tak, ma budzik 😉

 • Mariusz

  recenzje tych produktów co jutro pojawią się w biedronce znajdziecie na tym kanale https://www….irmation=1


reklama