, Apple Newsy Telefony

To wideo zostało nagrane za pomocą iPhone’a X. Jestem… w szoku

fot. zrzut ekranu z filmu Made in Paris

fot. zrzut ekranu z filmu Made in Paris

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mateusz Gdanietz

  Apple ma genialny marketing. Większość flagowców tegorocznych zrobiłoby bardzo podobne wideo po podobnej obróbce ale nikomu z innych producentów się nie chciało zrobić czegoś tak dopracowanego.

  Szanuję tę firmę mocno za takie akcje viralowe.

 • Hyperreal

  Najpierw zachwalamy świetne kolory i świetną stabilizację a potem dowiadujemy się że materiał poddany został postprodukcji i nakręcony za pomocą urządzeń stabilizujących. Zachwalamy możliwości foto/wideo iphone i jednocześnie podważamy opinię DxOMark (która swoją drogą jest bardzo pozytywna..?) Pełno tu sprzeczności. Materiał bezsensu.

 • Radek

  niby dlaczego jesteś w szoku? dlatego że ktoś zamontował telefon na gimbalach, sliderach i innym sprzęcie? całkiem podobnie by wyszło z nowymi telefonami sony lub samsunga, nic w tym dziwnego ani szokującego

 • Nazir

  Ja co roku kolejne pitolenie o cudownym aparacie w iPhone a po pół roku jak już kurz opada to się okazuje że już każdy Samsung deklasuje Apple
  Jak ja lubię taką reklamę o super zaletach Apple

  • Pisul Maximus

   Zdjęcia jak zdjęcia, bez gimbala za 2 tysiące złotych nie byłoby tak płynnego wideo. To bardziej reklama możliwości gimbala niż samego aparatu. Co do zdjęć ładniej są z samsungów bo softowo poprawione kolory i zdjęcia wyglądają jak zrobione przez zawodowca a te z iphonów takie wyprane z kolorów.

 • AVS

  Nie rozumiem czym się zachwycać, nie dość, że nie robione tylko z ręki, jak i obrobione po nagraniu to czemu jakość miała by być słaba? Gibal zapewnił stabilizację, obróbka po poprawiła światło i odwzorowanie kolorów, plus dodatkowa soczewka efekt… Każdy smartphone z takimi usprawnieniami zrobi dobry film… Jak zwykle artykuł by nabić wyświetleń i zmusić do skomentowania (niestety poddalem sie temu)

  • klb-300 ver2.1c

   nie zgadzam sie z tobą, chociaz nie wymyslielm jeszcze argumentacji. dlatego to tylko obwieszczenie ze sie z toba nie zgadzam, a nie poczatek szeroko pojetej polemiki.

   • AVS

    A czy narzucam Tobie swoją opinie? Rób co chcesz wolny kraj, nie zgadzasz się masz prawo

    • klb-300 ver2.1c

     absolutnie nie narzucasz. zwycajnie mam odmienne zdanie, niestety brak argumentow aby poprzec swoje stanowisko.

 • ra-vau

  Hmm, gimbal za 400zl z chin i osiągnę taka sama płynność, na 3 razy tańszym telefonie… 🙂


reklama