, Android Bada Gry i aplikacje iOS Microsoft Newsy Nokia Smartfony Symbian Telefony Windows Phone

Windows Phone: 6,2% rynku w 2012 roku?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Linek

  Andek ma setki innowacji, iOS podobnie, a reszta??
  No droższa jest, zacofana na 4 rdzeniach przy 2 GHZ tnie sie na 5 min.
  A jeszcze dziw, że sa z tyłu i nikt tego niechce?! WTF?? ja sie pytam!?

 • botaniczny

  Człowieku a po co Ci dwurdzeniowy procesor w W7? to jest system który się nie zawiesza na 1,4ghz… System raczkuje, owszem, MS jest o rok do tyłu, owszem, ale MS a pomysł na system, pomysł który ja kupuję a jak wyjdzie Windows 8 to ludzie oswoją się z kafelkami. Mi osobiście Lumia 800 się podoba tym bardziej, że skoro Nokia ma „pakt” z M$ to napewno dostaną wszystkie aktualizacje i jeżeli do końca stycznia wejdzie do Orange i będzie w normalnej cenie to pewnie ją wezmę.

 • biscuit

  Chociażby widgety(Android), wsparcie dla ekranu HD(Android), wsparcie dla dwurdzeniowych procesorów(Android, iOS). Próżno takich rzeczy szukać w innych systemach.

 • exp

  …a co takiego innowacyjnego ma MeGoo, android?

 • 321atak

  A co nowego wnosi wg Ciebie? Latające Kafelki? WP ma te same braki jakie miał Android na starcie i jest tak samo hermetyczny jak iOS i tak samo głupi sposób komunikacji przez Zune jak iTunes i tak samo, i tak samo… Powtarzam czym wg Ciebie wyróżnia się WP?

 • qwerty

  wp 7 podobny do ios i andka? chyba coś ci się pomyliło….

 • 321atak

  Windows Phone? Gdzie z tą gitarrrą? Za późno, za słabo, za mało. Nie ten czas na system który naśladuje dwa pozostałe, przy okazji raczkując. Rozumiem gdybyśmy rozmawiali teraz o MeGoo – o to coś innego i ciekawego, ale WP? No i cała ta śmichu warta gadanina o Nokii. O Lumii się gada i gada i co? I nic. Telefon tak przegadany że już spowszedniał

 • sayette

  wg mnie jak zbiora 5 procent rynku to Gates Elop i cała reszta mogą świętować do białego rana 🙂 nie mają NIC czego nie ma Andek czy apple ;]


reklama