, Android Newsy OnePlus Telefony

Zapomnijcie o bezprzewodowym ładowaniu w OnePlus 5T. Chińczycy się tłumaczą

fot. OnePlus

fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • dopyerdejlejtor_L3000

  idź sprzedawać scheißunga gdzie indziej i zamknij za sobą drzwi 🙂

 • May Czos

  Jeśli tył będzie metalowy to przecież i tak implementacja bezprzewodowego ładowania byłaby niemożliwa.

 • Radosław Springer

  jesli czytnik lini papilarnych potwierdzi sie na odwrocie telefonu to raczej sie na niego niezdecyduje

 • DarekPL

  Mam OP3 i nie kupiłem 5 i 5T też nie kupię z prostego powodu. Nie widzę sensu wydawania kolejnych 2k na nowego smartfona aby mieć inne proporcje ekranu. Mój obecny telefon jest na tyle wydajny, że starczy mi na kolejne lata. Ale gdybym się rozglądał za nowym telefonem to 5T byłby na mojej liście życzeń.

  • agatka-r3

   zgadzam sie, tez użytkuje op3 i jest to swietny telefon szybki niezawodny i dash change bije fast charge na głowe nie wiem poco kumo bezprzewodowe ladowanie w dobie usb c nie ma problemu z podłaczeniem ladowarki nawet w nocy

 • Michał M

  A po jakiego grzyba komu bezprzewodowe ładowanie? Tak ciężko się schylić po kabelek raz na 2 dni? Może rozmnażać też chcecie się bezprzewodowo? Ta funkcja jara tylko Nazira jak lizak małe dziecko, poważni ludzie będą korzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

  • k

   A po to, że niektórzy nieco intensywniej korzystają z telefonów niż Ty. Np. ja dojeżdżając do pracy korzystam tylko w czasie podróży 3 godziny, drugie tyle albo więcej w ciągu dnia i telefon nie wytrzymuje często do końca dnia albo z małym zapasem prądu i to mimo 3600 mAh baterii, więc w pracy leży sobie na ładowarce bezprzewodowej i uzupełnia energię w akumulatorze, a że co chwilę po niego sięgam i często odchodzę z nim od biurka, to nie muszę się bawić w odłączanie i podłączanie kabelka za każdym razem. Teraz rozumiesz po co to komu?

   • freightleitner

    Dash ładuje 85% OP w pół godziny,nie opowiadaj,że cały dzień gapisz się w ekran smartfona,żeby nie zrobić sobie krótkiej przerwy na kawę/herbatę ewentualne ładowanie,a jak musisz go nosić w łapie,aby rozmawiać dawno już wymyślono słuchawki bluetooth.

    • k

     Powiem tak: mój poprzedni telefon, to Oppo R7 Plus z akumulatorem 4100 mAh i technologią VOOC Flash Charge, czyli tym samym co Dash Charge (Oppo jest właścicielem marki OP) I także codziennie osiadłej telefon i doładowywałem go w dzień, kabelkiem. Słuchawki bt mam, ale głównie do słuchania muzyki. Także jak widać ludzie różnie użytkują swoje sprzęty, więc to co dla Ciebie wydaje się dziwnym i niepotrzebnym rozwiązaniem, to dla innych ułatwienie, na które być może czekają.

   • Michał M

    A jaki masz tel. że ładujesz codziennie?

    • k

     Samsung S7 Edge


reklama