, Android Newsy OnePlus Telefony

Tyle może kosztować OnePlus 5T. Dużo, mało?

OnePlus 5 / fot. OnePlus

OnePlus 5 / fot. OnePlus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://powietrze.malopolska.pl Piotr

  Dzięki za radę, wstrzymam się z zakupem do premiery OP5T i oficjalnej ceny.
  Obawiam się właśnie trochę o oprogramowanie bo rzadko zmieniam telefony, obecnie od kilku lat używam OPO i mam coraz więcej problemów technicznych, restartów, zwieszeń a aktualizacji już od dawna brak. Xiaomi dba raczej dłużej o swoje telefony. Z tego co czytałem kilka innych atutów też po stronie Mi Mix 2 – lepszy aparat choć nie podwójny, dłużej trzymająca bateria.

 • http://powietrze.malopolska.pl Piotr

  Byłem już niemal przekonany by przy okazji 11.11 kupić Mi Mix 2 a teraz się zastanawiam czy nie zaczekać na OP5T. Co sądzicie? Na jacku mi nie zależy, raczej na wygodzie użytkowania, dobry wygląd to też atut.

 • Armani

  Ubolewam nad tym, że w żaden sposób nie można wziąć na to fv 23% co akurat sprawia, że zakup nie jest już taki atrakcyjny

 • FireFrost

  Na tle chorych cen konkurencji, które potrafią być nawet ponad dwukrotnie wyższe to śmiesznie mało, ale patrząc realnie wzrost cen jest niepokojący, za OnePlus 3 dałem bardzo przyjemne 1800 zł. Jak tak dalej pójdzie to za kilka modeli OnePlusy staną się drogimi sprzętami. Trochę to smutne, bo nie bardzo widzę dla OnePlusów zastępstwa – niewiele firm stawia na optymalizację softu i robi „normalny” hardware bez żadnych udziwnień w stylu zawinięte ekrany, ekrany z dziurą, wycinanie gniazda słuchawkowego, montowanie jakiś styków na idiotyczne moduły.

 • January_An

  Czemu napisaliście ze może kosztować 1930 złotych albo 550 euro? Przecież euro to kosztuje więcej niż 4 złote

  • http://www.frillmag.pl/ Aleksander Piskorz

   To w przeliczeniu z juanów.

   • cpt.

    Ale 3500 yuan to około 455 EUR, przynajmniej tak mówi google…
    Ale jeżeli miałby to być oficjalny przelicznik yuan – EUR wg producenta, to nie ma sensu przeliczać yuan – PLN po kursie NBP. Raczej bym obstawiał jakieś 2300 PLN za słabszą wersję.


reklama