, Newsy Samsung Smartfony

Samsung Galaxy S9 i S9+ bez mini-jacka? Wiemy więcej na temat ich specyfikacji

fot. TechDroid

fot. TechDroid


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Patro

  . Sluchawki bluetooth mogą mieć nawet lepszy dźwięk, gdyż DAC jest dedykowany pod konkretne głośniki. Jakość zależy od technologii streamingu a ta polepsza się z roku na rok. Z kolei wygodą (brak kabli) biją na głowę przewodowe.

 • piwko

  Ze względu na obecność tego gniazda wybrałem sgs8 zamiast iphone 7. Chciałem za rok kolejny model od nich kupić, jednak jeśli usuną jacka, trzeba będzie szukać u konkurencji.

 • Beza

  Zrezygnowałam z iPhone 7s na korzyść Samsunga s8 właśnie z tego powodu oby zmienili zdanie co do mini Jack’a

 • DawShaMir

  Powiem tak, słuchawki bluetooth są fajne, jest to jakiś krok ale puki co dla mnie na to za wcześnie, są cholernie drogie, łatwo je zgubić i rezygnujemy z wszystkich naszych poprzednich słuchawek. Jeśli samsung dałby w zestawie bezprzewodowe słuchawki- spoko nie ma problemu a nawet lepiej jest niż wcześniej, ale jak mamy sami wydawać tyle na durne słuchawki to dla mnie to bezsensu

  • Gość

   Za swoje Creative JAM dałem 99 zł i dobrze mi się na nich słucha. 🙂 Creative JAM, JBL T450BT i Sony MDRZX220BT są do 200 zł, także tragedii nie ma. Wcześniej miałem Samsung Level U Pro.

 • Nemo

  „Jeśli plotki o pozbyciu się mini-jacka przy premierze okażą się prawdziwe to gromko się zaśmieję…”
  Szajsung przecież jakiś czas temu wyśmiewał się z niewymiennych baterii, po czym sam zaczął je stosować. Google też chwalił się, że Pixelu jest mini jack, a w dwójce na próżno go szukać. Dlatego ja już szyderczo się śmieję z jednego i drugiego giganta. Producenci coraz chętniej kastrują swoje produkty, Sony dołączyło do innych rezygnując z radia FM, ANT+ czy MHL, Samsung zaś zaprzestał stosować pulsometru czy diody IR. Być może w S9 wzorem iPhone’a X zabraknie czytnika odcisków palców. Apple po wprowadzeniu ładowania bezprzewodowego w kolejnym produkcie może „wyciąć” złącze Lightning. Korporacje mają za zadanie maksymalizować zysk, a klient pozbawiony alternatywy i tak kupi ich wyroby.

 • Alex

  I kupisz wtedy huałejaa, bo trolletak mająbuhahaha

 • AVS

  Raz jeden przyznam tobie rację…

 • maxprzemo

  Brak jacka to zwykły „skok” na kasę klientów. Żeby kupić słuchawki bluetooth odpowiadające jakości dźwięku zwykłym, podłączanym przez złącze mini-jack trzeba wydać nieraz dziesięciokrotność wartości zwykłych słuchawek jack. Już nie mówię o dwóch ładowarkach które trzeba nosić przy sobie. Jedną do telefonu a drugą do słuchawek.

 • mentos

  Oby ten czytnik dodali do ekranu wtedy będzie to naprawdę fajny telefonik ale widzę że kamera będzie miała 16Mpix czyli zmiana sensora?
  Niech jeszcze wbuduja większą baterię aby wytrzymywał 5-6 Sot.

 • Dancap

  Polecam się zapoznać z pomysłem MS które krąży w sieci jak chcą połączyć USB i mini Jack


reklama