Wygląd i specyfikację Oppo R11s poznaliśmy m.in. dzięki materiałom promocyjnym, jakie trafiły do sieci. Warto się mu dokładnie przyjrzeć, bo identycznie może wyglądać OnePlus 5T.
Oppo R11s ma być dostępny w trzech kolorach: czerwonym i jeśli dobrze myślę – różowego złota. Co ciekawe, wszystkie modele otrzymają czarny przedni panel. Wiemy także, że będzie to nowy smartfon z 6-calowym wyświetlaczem Super AMOLED o proporcjach 18:9 i rozdzielczości 2880 x 1440 px.
Pod maską ma się znaleźć procesor Snapdragon 660, 4 GB pamięć RAM oraz bateria o pojemności 3205 mAh. W ofercie będzie także wersja R11s Plus, która ma się wyróżnić większym wyświetlaczem (możliwe, że mowa o 6.2-calach), procesorem Snapdragon 835, 6 GB pamięcią RAM i akumulatorem o pojemności 4000 mAh. R11s Plus będzie dostępny tylko w jednym kolorze. W obu wersjach pamięć wewnętrzna będzie wynosiła 64 GB.
Oppo R11s nie będzie miał mini-jacka. Jedynym złączem ma być USB-Type C. Smartfony będą wspierać technologię szybkiego ładowania VOOC, dzięki czemu naładowanie ich akumulatora do 75% zajmie tylko 30 minut. Na tylnej obudowie pojawi się także podwójny aparat z diodą doświetlającą LED oraz czytnik linii papilarnych. Nowe modele możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.
Na deser zdjęcia rzekomo prototypowego egzemplarza Oppo R11S.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…