, Apple Newsy

Apple drastycznie zmniejszy produkcję iPhone 8. Nikt nie chce tego smartfona?

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał Modrzejewski

  SGS8, który pod niemal każdym względem jest lepszy od I7+ na Amazonie często za 2400-2500

  • Marcin Glazowski

   Ciekawe w czym jest lepszy ?chyba w tym ,że po 2 latach nie wspiera już telefonu aktualizacjami i szuka naiwniaków co kupią nowszy model

   • Rafał Modrzejewski

    Aparat, design, wielkość ekranu, bebechy….

 • paweł

  patrzcie jak ta plotka wpływa na inwestorów…. akcje spadły o 2,6%, licząc że po premierze x wrócą o te 2,6 a jak będzie się dobrze sprzedawał to być może i wzrośnie, więc bardziej wieżę że ktoś chciał zarobić w krótkim czasie na dość dużym spadku chwilowym akcji niż faktycznie apple ma jakieś problemy. choć fanem apple nie jestem ale takie spadki w takiej firmie raczej nie są przypadkowe.

 • MrVik

  iPhone 5 miał design zbliżony do 4, a 7 do 6, więc 8 powinien przynieść zmianę. Tymczasem Apple chciało znów wcisnąć ludziom odgrzewanego kotleta i chyba się na tym przejedzie. W środku też za mało zmian, żeby opłacało się przesiadać z 7.

 • Artur

  Ja tam się nie dziwię ani trochę. Większy IPhone startuje z poziomu 4k zł wiec gdybym miał wydać tyle na telefon, który wygląda identycznie jak model sprzed 3 lat, to tysiąc złotych wydaje sie niewielką ceną w zamian za coś nowego i świeżego (a co dopiero w krajach zachodu, gdzie różnica jest zapewne odczuwalna jeszcze mniej) Apple wprowadzając IPhone 8 zrobiło to, czego zapewne starało się uniknąć nie wprowadzając dotyku do Maców czy pełnego systemu do IPadów, mianowicie doprowadziło do tego, że ich produkty kanibalizują się nawzajem. Nikt nie chce płacić po raz kolejny za ten sam produkt, podczas gdy wystarczy zaczekać trochę dłużej, i otrzymać coś, co chociaż wizualnie jest czymś nowym i „rewolucyjnym”.

  • haVoc vulTure

   Na mniejsza skale doprowadziła do tego tez motorola, która przez 3 lata wydawała praktycznie ta sama moto g.

 • alibaba

  To straszne… Jak żyć Panie premierze jak żyć…


reklama